O czwartej rano polskiego czasu Rosjanie zaatakowali obiekty wojskowe i niektóre lotniska na Ukrainie. Głównie w okolicach Kijowa, Charkowa i Dniepru. Sytuację skomentował m.in. prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
To nigdy nie powinno się zdarzyć! Wojna to najgorsze zło, jakie może spotkać człowieka. Potępiam działania Rosji i jej agresję na suwerenne państwo, jakim jest Ukraina. Solidaryzuję się z Narodem Ukraińskim i z mieszkańcami naszego partnerskiego miasta Tarnopol – napisał rano na swoim profilu społecznościowym prezydent Elbląga Witold Wróblewski.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!