II Liga Piłki Nożnej // W sobotę nastąpi inauguracja rundy rewanżowej sezonu 2021/2022. Przed Olimpią Elbląg trudne zadanie, bowiem zagra na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Faworytem są goście, ale wynik meczu jest sprawą otwartą.
Piłkarze Olimpii Elbląg przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli 10 stycznia. W okresie przygotowawczym przebywali na tygodniowym zgrupowaniu dochodzeniowym i rozegrali sześć spotkań kontrolnych. W tym okresie z klubu ubył tylko Klaudiusz Krasa (Resovia Rzeszów), ale nikt z nowych piłkarzy nie przybył. W okresie przygotowawczym trener elbląskiego zespołu Tomasz Grzegorczyk miał do dyspozycji 24 zawodników. Brakowało jedynie dwóch kontuzjowanych bramkarzy Andrzeja Witana oraz Mateusza Dudka. Ten pierwszy już wyleczył kontuzję i brany jest pod uwagę na sobotni mecz mistrzowski z Pogonią Siedlce. Z kolei Dudek wraca do pełni sił i zdrowia.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!