Reklama

Elbląg: Interwencje straży miejskiej w sprawie kąpieli w parku Dolinka

11/05/2022 21:35

Za sprawą nowoczesnego placu zabaw park Dolinka znowu tętni życiem. Cieplejsze dni skłaniają do zabawy na świeżym powietrzu, ale są również pretekstem do chęci ochłodzenia się w wodzie.

W ostatnim czasie strażnicy miejscy kilkukrotnie interweniowali wobec grup dzieci, które kąpały się w korycie rzeki Kumiela, na wysokości wodospadu w parku Dolinka.

[gallery]128713[/gallery]
— Miejsce to, choć posiada wydzieloną plażę nie jest przeznaczone do kąpieli.
Zejście do rzeki w tym miejscu jest strome i śliskie. Kąpanie się w tym miejscu, a tym bardziej skakanie do wody jest niebezpieczne — przekazuje Straż Miejska w Elblągu.

I dodaje: — Przestrzegamy przed kąpielą oraz apelujemy o ostrożność i rozwagę, ale przede wszystkim pilnowanie dzieci by nie zażywały kąpieli w rzece w parku Dolinka.

SM Elbląg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama