Sobota, 20 grudnia 2014. Imieniny Bogumiły, Dominika, Zefiryna

Tak na studniówce bawili się uczniowie V LO. Zdjęcia, filmy!

2012-01-23 12:02:07 (ost. akt: 2012-01-23 15:07:50)

Autor: Michał Skroboszewski

Uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu bawili się w sobotę na studniówce w Hotelu Arbiter. Zobacz zdjęcia, film!

— Myślę, że balów przed Wami jeszcze wiele, ale studniówka jest tylko jedna. Jak tradycja nakazuje na 100 dni przed maturą spotykają się uczniowie razem ze swoimi nauczycielami, wychowawcami i towarzyszą im rodzice — mówiła do uczniów Grażyna Wojtas, dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu jeszcze przed zabawą. — Korzystając z okazji chciałabym podziękować rodzicom za przygotowanie tej dzisiejszej pięknej uroczystości. Chciałabym również podziękować wychowawcom, bo tegoroczni maturzyści są wyjątkowo licznym rocznikiem, cztery liczne klasy. Wierzę, że wszyscy w komplecie przystąpicie do matury i wszyscy w komplecie tę maturę zdacie. Szczęśliwej, pięknej zabawy do piania kura, bo później, później już tylko matura — zakończyła swoją wypowiedź pani dyrektor.

Zobacz jak na studniówkach bawili się uczniowie z innych elbląskich szkół


Wybieramy Miss i Mistera Studniówki 2012


Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie