Do zdarzenia doszło w wigilijne popołudnie (kilka minut po godzinie 16:00), na drodze S22, w pobliżu zjazdu na Grzechotki.
Kierowca skody próbował ominąć łosia, który wszedł na drogę ekspresową S22. Niestety, uderzył w zwierzę, a następnie zderzył się z nadjeżdżającym oplem.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!