PIŁKA NOŻNA\ Pierwszy tej zimy sparing rozegrali piłkarze czwartoligowej Olimpii Elbląg, którzy na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej (sztuczna nawierzchnia) pokonali także grający w IV lidze woj. pomorskiego Jaguar Gdańsk 5:3.
• Olimpia II Elbląg — Jaguar Gdańsk 5:3 (2:1)Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!