W woj. warmińsko-mazurskim na 150,5 tys. przyznanych bonów turystycznych na dziecko do całkowitego wykorzystania pozostało blisko 23,5 tys. ZUS przypomina, że bonami turystycznymi można płacić jeszcze tylko do końca marca - poinformowała PAP Anna Grabowska z warmińsko-mazurskiego oddziału ZUS.
Regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w województwie warmińsko-mazurskim przypomniała, że rozpoczynające się w poniedziałek na Warmii i Mazurach ferie zimowe to dobra okazja na wykorzystanie bonu turystycznego na dziecko. Rodzice, którzy jeszcze nie wykorzystali bonów turystycznych, mają okazję, by wykupić dziecku wyjazd czy inne atrakcje turystyczne.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!