Minęła właśnie 8. rocznica śmierci Henryka Mrozińskiego, wójta gminy Braniewo w latach 1996-2002 i burmistrza Braniewa w latach 2002-2014. Henryk Mroziński dał się poznać nie tylko jako samorządowiec, ale przede wszystkim człowiek o wielkim sercu.
Symboliczna wiązanka, złożona na nagrobku Henia przez delegację Urzędu Miasta w imieniu mieszkańców Braniewa, to dowód naszej pamięci o nim i wdzięczności za wszystko, co zrobił dla naszego miasta. Spoczywaj w pokoju — przekazał Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa w ósmą rocznicę śmierci Henryka Mrozińskiego.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!