Policjanci z Elbląga ustalają tożsamość mężczyzny pokazanego na zdjęciach z monitoringu. Zabezpieczone materiały zostały utrwalone w Elblągu, na terenie Wyższego Seminarium Duchownego.
Zdarzenie zarejestrowano 26 lutego 2023 roku. Na zapisie monitoringu widać jak mężczyzna dokonuje uszkodzenia lampy sygnalizacyjnej, znajdującej się na bramie wjazdowej oraz samej konstrukcji furtki.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!