W miniony piątek w Elblągu doszło do bandyckiego napadu na modlących się na ulicy działaczy pro-life. Zamaskowanego sprawcę napaści szuka policja.
— To było bardzo gwałtowne działanie. Zamaskowany napastnik, który miał założoną wcześniej na twarz kominiarkę, podbiegł do nas i próbował zniszczyć nasze banery — mówi zaatakowany Marek W.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!