— Wszystko, co dobre, szybko się kończy... — tak dwudniowe święto miasta podsumowuje burmistrz Braniewa, Tomasz Sielicki. I trudno się z nim nie zgodzić! Tegoroczne Piwowary Braniewskie z całą pewnością trzeba uznać za udaną imprezę! Największym zainteresowaniem cieszyły się koncerty gwiazd polskiej estrady, na scenie w Braniewie wystąpili m.in.: zespół Varius Manx i Margaret. Zobaczcie zdjęcia.
— Jak na święto miasta przystało — dopisały i atrakcje, i frekwencja. Uczestnicy zabawy zaczęli się gromadzić na terenie Amfiteatru już od godz. 14:00, do czego przyczyniła się oferta oferowana w strefie wypoczynku. W ramach strefy muzyki wystąpili uczestnicy sekcji Braniewskiego Centrum Kultury im. Tadeusza Kopacza, Grupa 60+, Warmia Braniewo i laureaci konkursu „Twoje 5 Minut”. Następnie rozpoczął się koncert Biesiada Show, a o godz. 19:00 wystąpił zespół Wtopa. Gdy na scenę wchodziła Margaret, Amfiteatr im. Henryka Mrozińskiego wprost "pękał w szwach"! — relacjonuje Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!