Obydwa wyróżniające się architekturą i zabytkowe dworce w Pasłęku i Gronowie Elbląskim, bo o nich mowa, przejdą kompleksowe przebudowy. PKP S.A. podpisały porozumienia z samorządami w sprawie współdziałania przy tych inwestycjach. To inicjatywa wiceministra aktywów państwowych Andrzeja Śliwki.
Wiceminister aktywów państwowych Andrzej Śliwka zapowiadał modernizację dworca w Gronowie Elbląskim już w tamtym roku, kiedy mówił: — Każde wsparcie inwestycji rozwijających nasz region jest powodem do radości, dlatego też cieszy mnie podwójnie, że w rozwój naszych okolic zaangażowało się PKP S.A. pod nadzorem Ministerstwa Aktywów Państwowych. Dziękuję za dotychczasową współpracę wójtowi Marcinowi Ślęzakowi. Jestem przekonany, że będzie się ona dalej owocnie rozwijać.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!