Dla piłkarzy Concordii Elbląg skończyły się już wakacje. Przed nimi trzy tygodnie przygotowań do nowego sezonu w III lidze. Zespół mimo krótkiego okresu przygotowawczego rozegrał już dwa spotkania kontrolne.
Piłkarze Concordii Elbląg przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli w poniedziałek 10 lipca pod okiem trenera Łukasza Nadolnego, który na tym stanowisku zastąpił Adriana Żurańskiego. W pierwszych zajęciach uczestniczyło 26 piłkarzy, którzy trenowali przy ul. Skrzydlatej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!