Szczepankiewicz - Nadolski, Magdoń, Radić, Mysona, Góralski (86 Kalista), Burkhardt (80 Sekulski), Janus, Hiszpański (69 Grudzień), Dziedzic (61 Krzywicki), Sielewski

Kiełpin, Bojaruniec, Grudzień, Sekulski, Krzywicki, Zembrowski, Kalista

Trener
Marcin Kaczmarek
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg - Wisła Płock 0:0. Dziękujemy za śledzenie relacji. Wkrótce opublikujemy film z najciekawszymi akcjami tego meczu.
  • 90'

Aleksiej Rogaczow ponownie na miejscu po strzale gości sprzed pola karnego.
  • 89'

Zmiana w Olimpii. Schodzi Kamil Graczyk, a wchodzi Łukasz Molga.
  • 88'

Żółtą kartką ukarany Tomasz Grudzień (Wisła) za krytykowanie orzeczeń sędziowskich.
  • 86'

Olimpia pod koniec meczu zaczęła częściej gościć na połowie rywala, szukając w ostatnich minutach szansy na zdobycie zwycięskiego gola.
  • 84'

Kolejna zmiana w Wiśle. Schodzi Jacek Góralski, a wchodzi Mirosław Kalista.
  • 81'

Anton Kołosow uderzył sprzed pola karnego na bramkę Wisły, mocno, ale niecelenie.
  • 80'

Zmiana w Wiśle Płock. Wszedł Łukasz Sekulski, a zszedł Filip Burkhardt.
  • 79'

Zmiana w Olimpii. Wszedł Kamil Kopycki, a zszedł Krzysztof Wierzba.
  • 77'

Piotr Skokowski (Olimpia Elbląg) ukarany żółtą kartką.
  • 76'

Drugi rzut rożny dla Olimpii. Piotr Skokowski dośrodkował, Kamil Graczyk zagrał głową wzdłuż bramki, ogromne zamieszanie i goście wybijają szczęśliwie piłkę.
  • 73'

Filip Burkhardt uderzył z ok. 30 metrów na bramkę Olimpii - Aleksiej Rogaczow, który to już raz dzisiaj, łapie piłkę.
  • 71'

Anton Kołosow ładnie przedarł się pod pole karne rywali, wystawił piłkę Piotrowi Skokowskiemu, a ten uderzył na bramkę. Goście zdążyli zablokował piłkę i pierwszy rzut rożny dla Olimpii w tym meczu
  • 69'

Zmiana w Wiśle. Na boisku pojawił się Tomasz Grudzień, a zszedł Fabian Hiszpański.
  • 63'

Szybka akcja Olimpii. Prostopadłe podanie Kamila Graczyka, próbował z prawej strony zagrywać w pole karne Anton Kołosow - ale goście wybijają piłkę na aut.
  • 61'

Zmiana w Wiśle. Schodzi Janusz Dziedzic, a wchodzi Marcin Krzywicki.
  • 59'

Filip Burkhardt z wolnego prosto w dwuosobowy mur
  • 55'

Piotr Skokowski uderzył na bramkę Wisły z rzutu wolnego z lewej strony boiska - trafił w jednego z piłkarzy gości.
  • 53'

Piotr Skokowski zakończył rajd lewą stroną boiska strzałem na bramkę Wisły. Daniel Szczepankiewicz złapał piłkę.
  • 49'

!!! Ale szczęście Olimpii. Po rzucie rożny głową uderzył Paweł Magdoń - piłka odbiła się od poprzeczki, dobijał Bartłomiej Sielewski - ale Aleksiej Rogaczow złapał piłkę. To najlepsza, jak na razie, sytuacja Wisły do zdobycia gola.
  • 47'

Kamil Graczyk strzelił na bramkę Wisły z ponad 25 metrów, piłka poleciała jednak obok bramki.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu. Czy dzisiaj na stadionie przy ul. Agrykola doczekamy się goli?
  • 45'

Wisła w pierwszej połowie przeważa, jest częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Elblążanie w porę rozbijają większości akcji rywali. Sami jednak rzadko atakują, w sumie przez 45 minut poważniej nie zagrozili bramce gości.
  • 45'

Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu w Elblągu. Olimpia remisuje z Wisłą 0:0.
  • 44'

Przycisnęła Wisła w ostatnich minutach pierwszej połowy. Nie udało się jej oddać strzału na bramkę gospodarzy.
  • 39'

Jacek Góralski uderzył mocno sprzed pola karnego, Aleksiej Rogaczow nie dał się zaskoczyć i obronił ten strzał.
  • 34'

Piłkarze z Płocka wykonywali teraz dwa rzuty rożne pod rząd. Ten drugi zakończony strzałem na bramkę, ale niecelnym.
  • 30'

Teraz Krzysztof Wierzba miał przed sobą już tylko jednego obrońcę, uderzył z pierwszej piłki z ok. 30 metrów i obrońca zdążył zablokować ten strzał.
  • 29'

Gonił za piłką Tomasz Sedlewski do linii końcowej, ale nie zdążył. Za chęci otrzymał za to brawa od kibiców
  • 26'

Teraz Rafał Pietrewicz przerwał faulem groźnie zapowiadającą się akcję Wisły - faulowany Bartłomiej Sielewski.
  • 25'

Teraz Olimpia całym zespołem na swojej połowie. Za bardzo gospodarze dali się zepchnąć do defensywy.
  • 24'

Krzysztof Janus zdecydował się na strzał sprzed pola karnego na bramkę Olimpii, z prawej strony boiska. Uderzył mocno, ale niecelnie.
  • 22'

Od kilku minut obie drużyny mają problem ze stworzenie zagrożenia pod bramką rywala. Dłużej przy piłce utrzymują się goście, ale niewiele więcej z tego wynika.
  • 20'

Olimpia próbowała teraz zaatakować prawą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne - i piłkę pewnie łapie bramkarz Wisły.
  • 15'

Tomasz Lewandowski mocno posłał z okolic połowy boiska piłkę w pole karne Wisły - bramkarz gości czujnie i łapie pewnie piłkę.
  • 14'

Trzeba przyznać, że w tych pierwszych minutach lepiej na elbląskim boisku radzą sobie piłkarze z Płocka. Olimpia jeszcze nie zbliżyła się w okolice pole karnego Wisły.
  • 12'

Groźnie pod bramką Olimpii, sędzia boczny zasygnalizował spalonego i akcja Wisły przerwana.
  • 10'

Na stadionie pojawili się także kibice Wisły Płock i teraz mamy doping dla obu drużyn.
  • 9'

Goście próbowali teraz zaskoczyć bramkarza Olimpii strzałem sprzed pola karnego. Aleksiej Rogaczow był na miejscu.
  • 8'

Ponownie Filip Burkhardt z rzutu wolnego, tym razem odległość od bramki gospodarzy dużo większa, piłkę pewnie łapie w polu karnym Aleksiej Rogaczow.
  • 3'

Groźny strzał Filipa Burkhardta z rzut wolnego z ok. 30 metrów, ale bramkarz Olimpii Aleksiej Rogaczow nie dał się zaskoczyć i odbił piłkę.
  • 2'

Pierwszy rzut rożny dla gości. Za słabo jednak dośrodkowana piłka i elbląscy obrońcy czujnie wybijają piłkę w pole.
  • 1'

Sędzia Andrzej Martynowicz rozpoczął pierwszą połowę spotkania.
  • Piłkarze wychodzą na boisko.
  • Jesienią w starciu tych drużyn w Płocku lepsza była Wisła, która wygrała 2:1 po bramkach Bartłomieja Sielewskiego w 26. min oraz Marcina Krzywickiego w 48. min. Dla Olimpii gola zdobył Witalij Nadzijewskij w 89 . min z rzutu karnego.
  • W podstawowym składzie Olimpii zabraknie tym razem Witalijego Nadzijewskiego (kontuzja) oraz Kiryłła Raduszki (czerwona kartka w ostatnim meczu).
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 25 minut rozpocznie się mecz Olimpii Elbląg z Wisłą Płock.