Pietuch - Witek, Bednarczyk, Pawlak, Węgrzyn, Sojda (89 Szczerba), Kostecki, Furmański (85 Jamróg), Ślęzak, Matras (77 Radliński), Fałkowski (83 Adamski)

Słomski, Szczerba, Adamski, Wróbel, Jamróg, Radliński

Trener
Tomasz Kijowski
  • 95'

Jeszcze dzisiaj na www.dziennikelblaski.pl opublikujemy materiał filmowy, w tym bramkę Marcina Ślęzaka.
  • 94'

Sędzia zakończył mecz w Elblągu. Concordia Elbląg przegrała po bardzo słabym występie z Unią Tarnów 0:1. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 94'

Żółtą kartką ukarany Paweł Węgrzyn (Unia)
  • 90'

Żółtą kartką ukarany Tomasz Sambor (Concordia)
  • 90'

Żółtą kartką ukarany Łukasz Nadolny (Concordia)
  • 89'

Żółtą kartką ukarany Filip Zawierowski (Concordia)
  • 89'

Zmiana w Unii Tarnów. Schodzi Dawid Sojda, a zastępuje go Marcin Szczerba.
  • 85'

Zmiana w Unii Tarnów. Schodzi Marcin Furmański, a zastępuje go Łukasz Jamróg.
  • 83'

Zmiana w Unii. Schodzi Fabian Fałkowski, a wszedł Szymon Adamski
  • 81'

Kombinacyjna akcja w polu karnym elblążan, piłka trafiła do Adriana Ślęzaka, gospodarze myśleli chyba, że piłkarz Unii jest na spalonym, ale sędzia kazał grac. Ślęzak wymanewrowała jeszcze bramkarza Concordii i posłał piłkę do siatki
  • 81

Gol dla Unii Tarnów, a jego autorem Adrian Ślęzak.
  • 77'

Zmiana w Unii Tarnów. Schodzi Sławomir Matras, a zastępuje go Roger Radliński.
  • 75'

Zmiana w Concordii Elbląg. Zszedł Michał Kiełtyka, a zastąpił go Michał Lewandowski.
  • 74'

Zmiana w Concordii Elbląg. Schodzi Michał Lepczak, a wchodzi Rafał Loda.
  • 73'

Goście wykonywali teraz rzut wolny z lewej strony boiska, piłkę zagraną w pole karne wybijają elblążanie. Niewiele naprawdę ciekawego dzieje się na boisku w drugiej połowie.
  • 70'

Ta kontra mogła zakończyć się inaczej. Sławomir Matras potknął się na piłce i gospodarze zdążyli wrócić. Matras strzelił z ponad 30 metrów, piłka poleciała nad bramką.
  • 68'

Efektownie z półwoleja uderzył teraz na bramkę gości Radosław Stępień, ale niecelnie.
  • 65'

Zmiana w Concordii Elbląg. Schodzi Adrian Korzeniewski, a wchodzi Łukasz Nadolny.
  • 63'

Składna akcja Unii zakończona strzałem przez Dawida Sojdę. Piłkarz gości na spalonym
  • 60'

Po piątym rzucie rożnym dla Unii zakotłowało się pod bramką Concordii, na spalonym Sergiusz Kostecki i akcja gości przerwana.
  • 57'

Zmiana w Concordii Elbląg. Zszedł Jakub Zejglic, a zastąpił go Radosław Stępień.
  • 57'

Żółtą kartką ukarany Adrian Stępień (Concordia)
  • 56'

Sprawdziliśmy, w czterech akcjach pod rząd piłkarze obu drużyn mieli problem z wymianą trzech-czterech podań.
  • 54'

Segiusz Kostecki miał dużo czasu w polu karnym elblążan, przymierzył, uderzył technicznie z kilku metrów, ale piłka przeleciała obok bramki.
  • 52'

Walczył o piłkę w polu karnym Unii Adrian Korzeniewski, sytuację wyjaśnił bramkarz gości łapiąc piłkę.
  • 48'

Adrian Ślęzak wpadł w pole karne, ale nie opanował piłki. Elblążanie wybili ją w pole, a goście sygnalizowali zagranie ręką.
  • 46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu. Obie drużyny bez zmian w składzie.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu
  • 45'

Groźna akcja Unii i strzał zamykającego z lewej strony akcję Sławomira Matrasa. Na szczęście dla gospodarzy strzał niecelny
  • 43'

Żółta kartka dla Michała Lepczaka (Concordia Elbląg) za faul na Fabianie Fałkowskim.
  • 39'

Paweł Węgrzyn, nie atakowany przez obrońców, uderzał głową na bramkę Concordii, ale niecelnie. Dobra sytuacja gości.
  • 37'

Kontra Concordii Elbląg. Damian Szuprytowski gnał do piłki, wygrywał ten pojedynek z obrońcą Unii, ale w polu karnym najszybciej do piłki dopadł bramkarz gości.
  • 35'

Czwarty rzut rożny dla Unii. Tym razem rozegrany na krótko, piłka zagrana w pole karne, a tam elblążanie w porę ją wybijają w pole.
  • 31'

Po drugim rzucie rożnym dla Concordii piłka trafiła do Adriana Stępnia, ten uderzył sprzed pola karnego, ale bramkarz Unii popisał się świetną interwencją.
  • 29'

Trzeci rzut rożny dla Unii. Po dośrodkowaniu Sławomira Matrasa piłkę łapie pewnie Hieronim Zoch.
  • 28'

Goście ruszyli z kontrą, groźnie się to zapowiadało, ale Adrian Ślęzak trafił w plecy obrońcy Concordii i aut dla Unii.
  • 26'

Teraz z kolei za mocne dośrodkowanie Jakuba Zejglicia i bramkarz gości pewnie łapie piłkę.
  • 25'

Concordia próbowała zaatakować lewą stroną boiska, ale Adrian Stępień nie zdążył do piłki i ta opuściła boisko.
  • 21'

Drugi rzut rożny dla Unii. Ponownie dośrodkował Adrian Ślęzak, ale tak trafił w swojego kolegę, że piłka się od niego odbiła i opuściła boisko.
  • 17'

Strzał Adriana Ślęzaka na bramkę Concordii w porę zablokowany przez obrońców gospodarzy
  • 15'

Groźna akcja Concordii. Ponownie zamykał ją Adrian Korzeniewski, uderzył głową z kilku metrów, ale piłka przeleciała nad bramką.
  • 12'

Adrian Korzeniewski znalazł się w dobrej sytuacji, strzelał z ostrego kąta na bramkę Unii, ale trafił piłką w boczną siatkę.
  • 11'

Jest pierwszy strzał na bramkę Unii. Jakub Zejglic uderzył sprzed pola karnego, ale mocno niecelnie.
  • 8'

Pierwszy rzut rożny dla Concordii. Goście bez problemów wybijają piłkę w pole
  • 7'

Sprytnie Adrian Stępień przejął piłkę wyrzucaną przez bramkarza gości, podał do Jakuba Zejglica, ale tylko rzut rożny dla gospodarzy
  • 7'

Adrian Ślęzak dośrodkował z rzutu rożnego, ale elblążanie bez problemów wybijają piłkę
  • 6'

Z boiska wieje nudą. Inicjatywę mają goście, a elblążanie jak na razie koncentrują się na przeszkadzaniu. Pierwszy rzut rożny dla gości.
  • 2'

Pierwsza akcja gości. Marcin Furmański próbował głową zagrać do kolegi przed polem karnym elblążan, niedokładne podanie i elblążanie wybijają piłkę
  • 1'

Sędzia Piotr Łęgosz właśnie rozpoczął mecz w Elblągu.
  • Dzisiejsze spotkanie w Elblągu będzie sędziował Piotr Łęgosz, a na liniach pomagać mu będą: Dariusz Łęgosz i Adrian Rybowicz (wszyscy z Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej).
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie dzisiaj piłkarze Concordii Elbląg rozegrają zaległy mecz 25. kolejki z Unią Tarnów.