Rogaczow - Lewandowski, Ichim, Kołosow (79 Lisiecki), Skierkowski (84 Molga), Graczyk, Kopycki, Ressel, Kowalczyk, Piotrowski (75 Sawicki), Czerniewski

Oleg Raduszko
Bramka
Szczepaniak (4, 76), Ilków-Gołąb (48, 68)

Skład:
Janicki - Iklów-Gołąb, Michalec, Samiec (76 Kuczer), Niewieściuk, Machaj, Hałambiec, Ulatowski, Szczepaniak, Kowalczuk (71 Michalski), Sędziak (82 Bednarski)

Rezerwowi:
Tyźlik, Kuczer, Michalski, Bednarski, Ałdaś

Trener
Ireneusz Mamrot
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg przegrała z Chrobrym Głogów 1:4. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 90'

Mecz w Elblągu powoli dobiega końca. Goście ambitnie walczą o jeszcze jednego gola...
  • 86'

Łukasz Szczepaniak kolejny raz groźnie pod elbląską bramką, jego strzał broni Aleksiej Rogaczow.
  • 84'

Zmiana w Olimpii. Schodzi Adam Skierkowski, a wchodzi Łukasz Molga.
  • 82'

Zmiana w Chrobrym. Schodzi Damian Sędziak, a wchodzi Michał Bednarski.
  • 79'

Zmiana w Olimpii. Schodzi Anton Kołosow, a wchodzi Rafał Lisiecki.
  • 79'

Zmiana w Chrobrym. Schodzi Adam Samiec, a na boisku pojawił się Łukasz Kuczer.
  • 76'

Łukasz Szczepaniak popisał się niesamowicie precyzyjnym strzałem z lewej strony boiska, uderzył sprzed pola karnego i idealnie posłał piłkę w okienko elbląskiej bramki. Aleksiej Rogaczow nie miał szans sięgnąć tej piłki.
  • 76'

Gol dla Chrobrego Głogów, a jego autorem Łukasz Szczepaniak.
  • 75'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Schodzi Kamil Piotrowski, a wchodzi Marcin Sawicki.
  • 73'

Łukasz Szczepaniak uderzył na bramkę Olimpii, mocno niecelnie.
  • 71'

Zmiana w Chrobrym. Schodzi Tomasz Kowalczuk, a wchodzi Maksymilian Michalski.
  • 68'

Bardzo podobna sytuacja jak z 48 minuty. Bartosz Machaj dośrodkował z rzutu rożnego, a z najbliższej odległości piłkę do bramki skierował Michał Ilków-Gołąb.
  • 68'

Trzeci gol dla Chrobrego Głogów, a jego autorem Michał Ilków-Gołąb.
  • 65'

Aleksiej Rogaczow broni strzał Mateusza Hałambca z 11 metrów!
  • 64'

Rzut karny dla Chrobrego, po faulu Olega Ichima
  • 61'

Kamil Graczyk pokonał bramkarza gości strzałem sprzed pola karnego, piłka po drodze do bramkijeszcz otarła się o obrońcę gości i ugrzęzła w siatce.
  • 61'

Gol dla Olimpii, a jego autorem Kamil Graczyk.
  • 58'

Groźna kontra Chrobrego, Łukasz Szczepaniak wychodził na sytuację sam na sam, ale odskoczyła mu piłka i Aleksiej Rogaczow wybija piłkę na aut.
  • 55'

Żółta kartka dla Olega Ichima (Olimpia Elbląg)
  • 55'

Dwie pod rząd groźne sytuacje Olimpii pod rząd, gości od utraty bramki ratuje poprzeczka.
  • 48'

Goście zdobyli gola po rzucie rożnym. Dośrodkował Bartosz Machaj, piłka przeleciała wzdłuż bramki i zamykający akcję Michał Ilków-Gołąb nogą skierował ją do siatki. Bramka jeszcze dzisiaj do obejrzenia na www.dziennikelblaski.pl
  • 48'

Gol dla Chrobrego Głogów, a jego autorem Michał Ilków-Gołąb.
  • 46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu w Elblągu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg przegrywa z Chrobrym Głogów 0:1
  • 44'

Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu Kamila Piotrowskiego goście wybijają piłkę przed pole karne, wyprowadzają kontrę, która przerywa udana interwencja Tomasza Kowalczyka.
  • 37'

Siódmy rzut rożny dla Chrobrego, ponownie Bartosz Machaj, goście blisko zdobycia gola, obrońcy Olimpii w tej sytuacji dosłownie w ostatniej chwili zdążyli wybić piłkę.
  • 34'

Szósty rzut rożny dla gości, tym razem rozegrany na krótko, piłka wrzucona w pole karne, a tam czujnie wybija ją Alekiej Rogaczow.
  • 29'

Kamil Kopycki świetnie podał na prawą stronę do Jacka Czerniewskiego, ten przymierzył i uderzył tuż sprzed pola karnego, ale niecelnie. Kolejna dobra akcja Olimpii.
  • 24'

Ładne uderzenie Olega Ichima z ponad 30 metrów z rzutu wolnego, jednak minimalnie przestrzelił.
  • 21'

Goście lewą stroną boiska przedarli się pod pole karne, sprzed linii końcowej zagrywał wzdłuż bramki Łukasz Szczepaniak - piłka ląduje w rękach Alekieja Rogaczowa
  • 18'

Znowu groźnie pod bramką Olimpii. Po rzucie rożnym Aleksiej Rogaczow wybił piłkę przed pole karne, a tam Tomasz Kowalczuk uderzył świetnie na bramkę gospodarzy. Równie dobrze spisał się Alekiej Rogaczow popisując się udaną interwencją.
  • 17'

Świetna akcja Kamila Piotrowskiego, który lewą stroną boiska przedarł się w pole karne gości mimo tego, że próbowali mu przeszkodzić dwaj obrońcy Chrobrego, zagrał piłkę wzdłuż bramki, ale zdążył ją wybić Łukasz Szczepaniak.
  • 13'

Trzeci rzut rożny dla gości. Ponownie wykonuje go Bartosz Machaj - obrońcy Olimpii czujnie wybijają piłkę.
  • 12'

W pierwszych minutach elblążanie mają problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.
  • 7'

Kolejny rzut rożny dla gości. Po dośrodkowaniu Bartosza Machaja Tomasz Lewandowski głową wybija piłkę z pola karnego gospodarzy.
  • 4'

Gol dla Chrobrego padł po pierwszym rzucie rożnym w tym meczu. Dośrodkował Bartosz Machaj, a na krótki słupek uderzał głową Łukasz Szczepaniak. Bramkarz Olimpii jeszcze próbował wybić piłkę, ale ta ugrzęzła w siatce. Bramka jeszcze dzisiaj do obejrzenia na www.dziennikelblaski.pl
  • 4'

• 4'

Oleg Ichim próbował długim podaniem uruchomić Kamila Piotrowskiego, ale za dużo siły włożył w to uderzenie i piłka opuszcza boisko.
  • 1'

Sędzia Sylwester Rasmus rozpoczął pierwszą połowę meczu w Elblągu.
  • Gospodarze dzisiaj w biało-niebieskich strojach, a goście w pomarańczowych. Piłkarze już na boisku.
  • Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie: Sylwester Rasmus jako główny oraz Marcin Sadowski i Paulina Baranowska na liniach (wszyscy Toruń).
  • Trwa rozgrzewka obu drużyn. W Elblągu dzisiaj pochmurnie, ale obecnie nie pada deszcz, temperatura około 17 stopni C.
  • O awansie do kolejnej rundy PP zadecyduje tylko jedno spotkanie, tak więc jeśli po 90 minutach będzie remis, to sędzia zarządzi dogrywkę i ewentualnie później rzuty karne.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około pół godziny rozpocznie się mecz rundy przedwstępnej Pucharu Polski, w którym Olimpia Elbląg zmierzy się z Chrobrym Głogów.
  • Zapraszamy na naszą pierwszą, ale na pewno nie ostatnią, w nowym sezonie relację na żywo z meczu Olimpii Elbląg. W sobotę żółto-biało-niebiescy podejmują Chrobrego Głogów, a stawką tego spotkania jest awans do rundy wstępnej Pucharu Polski. Mecz rozpocznie się o godz. 17, a nasza relacja tradycyjnie rozpocznie się kilka minut wcześniej