Erwin Sak - Karol Drwęcki, Michał Krzymiński, Reinaldo Melao Do Nascimento (30 Piotr Maślanka), Paweł Nowotka, Przemysław Szabat, Bartosz Grzelak (90 Patryk Olszewski), Łukasz Sosnowski, Szymon Kiwała (76 Radosław Kamiński), Mateusz Zawiska (81 Emil Rembiejewski), Kamil Szczepański

Karol Domżała, Emil Rembiejewski, Fredson Dos Reis Santana, Radosław Kamiński, Piotr Maślanka, Patryk Olszewski, Marcin Adamski

Trener:
Mateusz Miłoszewski
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia przegrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:1. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 90'

Zmiana w Świcie. Wchodzi Patryk Olszewski, a zszedł Bartosz Grzelak.
  • 90'

Żółta kartka dla Rafała Pietrewicza (Olimpia) po raz drugi w tym spotkaniu i czerwona w konsekwencji.
  • 90'

Kamil Szczepański trafił w słupek.
  • 90'

Drugi z rzędu dośrodkowanie Olimpii z prawej strony boiska przecięte przez obrońców Świtu, którzy wybijają piłkę. Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.
  • 89'

Strzał Piotr Maślanki na bramkę Olimpii, broni Aleksiej Rogaczow.
  • 81'

Zmiana w Świcie. Zszedł Mateusz Zawiska, a zastąpił go Emil Rembiejewski.
  • 80'

Zmiana w Olimpii. Zszedł Adam Skierkowski, a zastąpił go Łukasz Molga.
  • 78'

Czerwona kartka dla Tomasza Lewandowskiego (Olimpia) za faul w środkowej strefie boiska na Mateuszu Zawisce.
  • 75'

Zmiana w Świcie. Boisko opuścił Szymon Kiwała, a zastąpił go Radosław Kamiński.
  • 74'

Gol dla Świtu. Kamil Szczepański strzela z pola karnego po długim rogu. Tym razem Aleksiej Rogaczow nie dał rady zatrzymać piłki.
  • 74'

Żółta kartka dla Michała Ressela (Olimpia)
  • 72'

Rzut wolny dla Olimpii z lewej strony boiska. Dośrodkował Kamil Graczyk, ale sędzia przerwał grę dopatrując się faulu na bramkarzu gości.
  • 70'

Gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką przez jednego z zawodników Świtu w polu karny. Sędzia kazał jednak grać dalej.
  • 69'

Kontra Olimpii, naciskany przez dwóch obrońców Rafał Leśniewski strzelił sprzed pola karnego, ale niecelnie. Jęk zawodu na trybunach.
  • 65'

Olimpia wykonywała dwa rzuty rożne pod rząd. Po pierwszym strzelał głową Anton Kołosow, ale bramkarz Erwin Sak wykazał się refleksem i wybił piłkę nad poprzeczkę. Za drugim razem strzelał Kamil Piotrowski, ale to uderzenie zablokowali obrońcy Świtu.
  • 62'

Łukasz Sosnowski nie namyślał się długo, gdy piłka trafiła pod jego nogi. Huknął sprzed pola karnego, jednak niecelnie. Świt w pierwszych minutach drugiej połowy jest na pewno groźniejszy niż gospodarze.
  • 60'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Schodzi Rafał Lisiecki, a zastępuje go Kamil Piotrowski.
  • 57'

Aleksiej Rogaczow ponownie ratuje swój zespół wygrywając pojedynek sam na sam z Kamilem Szczepańskim. Zawodnik Świtu strzelał z ok. 10 metrów i piłkę zatrzymał bramkarz Olimpii.
  • 55'

Rzut rożny dla gości. Piłka trafia ostatecznie przed pole karne do Kamila Szczepańskiego, ten uderzył, jednak piłka opuszcza boisko.
  • 54'

Teraz naprawdę groźnie pod bramką Olimpii. Strzelał Kamil Szczepański, a Aleksiej Rogaczow przeniósł piłkę nad poprzeczką.
  • 52'

Prostopadłe podanie Piotra Maślanki, zbyt mocne i piłka opuszcza boisko.
  • 50'

Rafał Pietrewicz uderzył sprzed pola karnego, piłkę pewnie łapie Erwin Sak.
  • 49'

Po wrzutce z autu duże zamieszanie w polu karnym Świtu, sędzia dopatrzył się nieprzepisowego zagrania Rafała Pietrewicza i przerywa grę.
  • 46'

Obie drużyny rozpoczęły drugą połowę spotkania bez zmian w składzie.
  • 46'

Sędzia Tomasz Białek rozpoczął drugą połowę meczu
  • 45'

Piłkarze powoli wracają na boisko, to znak, że wkrótce rozpocznie się druga połowa spotkania w Elblągu.
  • 45'

Dodajmy, że poszkodowany w pierwszej połowie piłkarz Świtu Reinaldo Melao Do Nascimento ma poważnie rozcięty łuk brwiowy i został przed chwilą odwieziony do szpitala.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia remisuje ze Świtem 0:0 po pierwszych 45 minutach
  • 45'

Rzut wolny dla gości z lewej strony boiska. Piotr Maślanka dośrodkował w pole karne, obrońcy Olimpii wybijają piłkę.
  • 42'

Gorąco pod bramką Olimpii, ale nie za sprawą emocji sportowych. Mateusz Zawiska zderzył się z bramkarzem Olimpii Aleksiejem Rogaczowem, doszło do przepychanek między piłkarzami, w "wyjaśnienie" nieporozumienia włączyli się także inni zawodnicy. Porządek zaprowadził sędzia. Żółte kartki dla Rogaczowa i Zawiski.
  • 38'

Kamil Szczpański miał przed sobą tylko bramkarza Olimpii Aleksieja Rogaczowa - uderzył z kilku metrów, ale jakimś cudem bramkarz gospodarzy nie dał się pokonać.
  • 35'

Olimpia przeważa w tym meczu, stworzyła więcej sytuacji pod bramką rywala, ale w Elblągu wciąż bez goli.
  • 34'

Rafał Leśniewski w dogodnej sytuacji, rajd na bramkę Świtu zakończył strzałem, ale w boczną siatkę.
  • 30'

Wymuszona zmiana w Świcie. Już wcześniej boisko opuścił kontuzjowany Reinaldo Melao Do Nascimento, a w jego miejsce pojawił się Piotr Maślanka.
  • 30'

Za mocne podanie Adama Skierkowskiego w pole karne i bramkarz Świtu łapie piłkę bez problemów.
  • 28'

Drugi rzut rożny dla Olimpii, ponownie dośrodkował Kamil Graczyk, a chyba najwyższy na boisku Tomasz Lewandowski z bliska strzelał głową, jednak niecelnie.
  • 26'

Żółta kartka dla Przemysława Szabata (Świt) za faul na Antonie Kołosowie.
  • 24'

Żółta kartka dla Rafała Pietrewicza (Olimpia) i Kamila Szczepańskiego (Świt)
  • 21'

Ponownie Olimpii prawą strona boiska, podanie Rafała Lisieckiego, ale Rafał Leśniewski nie sięgnął tej piłki i opuszcza ona boisko.
  • 19'

Teraz elblążanie zaatakowali prawą stroną boiska, piłka zagrana w pole karne trafiła do Rafała Leśniewskiego, ten próbował jeszcze oddać strzał, ale piłka minęła linię końcową boiska.
  • 17'

Adam Skierkowski wyłuskał piłkę w polu karnym w gąszczu nóg... uderzył z ok. 10 metrów, ale trafił w obrońcę Świtu...
  • 14'

Gorąco pod bramką Świtu. Anton Kołosow już w polu karny podał do Kamila Graczyka, ten przymierzył, strzelił z ok. 14 metrów, ale piłka odbiła się od nóg obrońców, dobijał już sprzed pola karnego Rafał Pietrewicz, ale mocno niecelnie.
  • 13'

Przemysław Szabat strzelał na bramkę Olimpii. Strzał niecelny.
  • 12'

Pierwszy rzut rożny dla Olimpii. Jego wykonawcą Kamil Graczyk, piłka trafiła do zamykającego akcję Antona Kołosowa, ten uderzył na bramkę z pola karnego, ale piłka poszybowała nad bramką.
  • 10'

Anton Kołosow z lewej strony boiska zagrywał piłkę przed pole karne do Rafała Leśniewskiego, ale ten naciskany przez obrońców traci piłkę.
  • 8'

Oleg Ichim próbował długim podaniem ze środka boiska posłać piłkę do kolegów z ataku, ale bez powodzenia.
  • 7'

Szybka akcja Świtu. Na bramkę Olimpii strzelał głową Szymon Kiwała po podaniu Kamila Szczepańskiego. Zawodnik Świtu przestrzelił. Po raz pierwszy gości zapędzili się w pole karne rywali.
  • 3'

Rzut wolny dla Olimpii z lewej strony boiska, tuż przy linii końcowej boiska. Kamil Graczyk posłał piłkę po ziemi, ale obrońcy Świtu nie dali się zaskoczyć, wybijając piłkę w pole.
  • 1'

Kamil Graczyk dośrodkował w pole karne z lewej strony boiska, ale czujnie na początku meczu obrońcy Świtu i wybijają piłkę.
  • 1'

Sędzia rozpoczął mecz w Elblągu
  • Piłkarze przed meczem minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego wczoraj Bogusława Strembskiego, wieloletniego prezesa Olimpii Elbląg.
  • Piłkarze wychodzą na boisko. Gospodarze dzisiaj na biało, a goście w zielonych spodenkach i zielonych koszulkach.
  • Dzisiejsze spotkanie poprowadzą: Tomasz Białek jak główny oraz na liniach Marcin Czerwiński i Krzysztof Maciaszczyk (wszyscy Lubuski ZNP).
  • Do podstawowego składu Olimpii wracają Anton Kołosow i Tomasz Lewandowski. Ten pierwszy, najlepszy snajper żółto-biało-niebieskich, pauzował ostatnio za kartki, a Lewandowski wyleczył kontuzję.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 18 minut rozpocznie się mecz Olimpii Elbląg ze Świtem Nowym Dwór Maz.