34:25 Katarzyna Koniuszaniec, Start zdobywa bramkę grając w osłabieniu

Dwie minuty dla Valerii Zorii i czerwona kartka dla zawodniczki Startu

Czerwona kartka dla Agnieszki Jochymek (Zagłębie)
  • 53'

Gra wznowiona.
  • 53'

Bożena Karkut, trener Zagłębia, poprosiła o ostatnią przysługującą jej przerwę w grze.
  • 53'

32:25 Katarzyna Koniuszaniec dla Startu. Przy takiej skuteczności elblążanki ten mecz na pewno wygrają.
  • 53'

31:25 Kinga Grzyb dla Startu
  • 51'

30:25 Monika Aleksandrowicz dla Startu
  • 51'

Jelena Bader (Zagłębie) w sytuacji sam na sam z bramkarką Startu rzuca i nie trafia!
  • 51'

Ewa Sielicka w bramce Startu broni w sytuacji sam na sam z Karoliną Semeniuk-Olchawą
  • 51'

29:25 Karolina Semeniuk-Olchawa dla Zagłębia
  • 50'

29:24 Katarzyna Koniuszaniec świetnie na prawym skrzydle zdobywa bramkę dla Startu
  • 49'

Joanna Waga nie wykorzystała rzutu karnego dla Startu, broni bramkarka Zagłębia.
  • 49'

Dwie minuty kary dla Aleksandry Paluch (Zagłębie)
  • 49'

28:24 precyzyjny, a co najważniejsze celny rzut Karoliny Semeniuk-Olchawy
  • 48'

Żółta kartka dla Antoniego Pareckiego (Start)
  • 48'

Kinga Grzyb nie wykorzystała rzutu karnego, jej rzut broni Monika Maliczkiewicz.
  • 48'

Żółtą kartką ukarana Bożena Karkut, trener Zagłębia Lubin.
  • 47'

Dwie minuty kary dla Jeleny Bader (Zagłębie)
  • 46'

Ewa Sielicka w elbląskiej bramce robi szpagat i broni piłkę
  • 46'

28:23 Agnieszka Wolska dla Startu
  • 46'

• 46'

Antoni Parecki, trener Startu, poprosi o czas.
  • 45'

27:23 Karolina Semeniuk-Olchawa dla Zagłębia
  • 45'

27:22 Aleksandra Paluch dla Zagłębia
  • 44'

27:21 Katarzyna Koniuszaniec, Start gra coraz lepiej
  • 43'

26:21 Juliana Maltavarela dla Startu
  • 42'

26:20 Monika Aleksandrowicz poszybowała w górę i z drugiej linii posłała piłkę do bramki Zagłębia
  • 41'

25:20 Kinga Grzyb dla Startu z karnego
  • 40'

24:20 Valeria Zoria zdobywa bramkę dla Startu po powrocie z ławki kar
  • 39'

Start w pełnym składzie.
  • 39'

Ewa Sielicka broni rzut Joanny Obrusiewicz.
  • 37'

23:20 Agnieszka Jochymek dla Zagłębia z prawego skrzydła
  • 37'

Dwie minuty kary dla Valerii Zorii (Start).
  • 36'

23:19 Kinga Grzyb zdobywa bramkę z lewego skrzydła
  • 34'

22:19 Agnieszka Wolska dla Startu
  • 34'

21:19 Agnieszka Jochymek z prawego skrzydła trafia do bramki Startu
  • 32'

21:18 Kaja Załęczna dla Zagłębia
  • 32'

21:17 Wioleta Janaczek dla Startu
  • 31'

20:17 Jelena Bader z rzutu karnego zdobywa bramkę dla Zagłębia
  • 31'

Dwie minuty dla Moniki Aleksandrowicz (Start)
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Start prowadzi z Zagłębiem 20:16!
  • 30'

20:16 Monika Aleksandrowicz dla Startu z dystansu w ostatniej sekundzie pierwszej połowy!
  • 30'

19:16 Karolina Semeniuk-Olchawa rzutem z biodra trafia dla Zagłębia
  • 30'

Natalia Tsvirko broni rzut Marty Karweckiej z drugiej linii
  • 27'

19:15 Marta Karwecka dla Startu
  • 27'

18:15 Jelena Bader z karnego i Zagłębie przegrywa trzema bramkami
  • 27'

Zagłębie już w pełnym składzie
  • 26'

18:14 Katarzyna Koniuszaniec dla Startu z prawego skrzydła
  • 26'

17:14 Kaja Załęczna dla Zagłębia
  • 26'

17:13 Jelena Bader trafia dla Zagłębia z prawego skrzydła
  • 25'

Dwie minuty dla Anny Pałgan (Zagłębie Lubin).
  • 25'

17:12 Monika Aleksandrowicz! Szybka odpowiedź Startu
  • 25'

16:12 Karolina Semeniuk-Olchawa celnym rzutem na bramkę Startu kończy rajd przez prawie całe boisko.
  • 24'

• 24'

Antoni Parecki, trener Startu, prosi o czas.
  • 23'

16:11 Vanessa Jelić zdobywa 11. bramkę w tym meczu dla Zagłębia.
  • 22'

16:10 Agnieszka Wolska świetnym rzutem z półprawego rozegrania trafia do bramki Zagłębia.
  • 21'

15:10 Katarzyna Koniuszaniec. A wcześniej Ewelina Kędzierska w elbląskiej bramce obroniła dwa rzuty rywalek z rzędu!
  • 21'

Elblążanki znowu przechwyciły piłkę w obronie, kontra z udziałem dwóch reprezentacyjnych skrzydłowych Kingi Grzyb i Katarzyny Koniuszaniec, ale bez bramki.
  • 19'

Monika Aleksandrowicz z drugiej linii trafia w słupek
  • 19'

14:10 Jelena Bader zdobywa bramkę dla Zagłębia z karnego
  • 19'

Start w pełnym składzie
  • 18'

14:9 Kinga Grzyb z karnego
  • 18'

13:9 Juliana Maltavarela dla Zagłębia. Drużyna z Lubina skutecznie wykorzystuje okres gry z przewagą jednej zawodniczki
  • 17'

13:8 Juliana Maltavarela dla Zagłębia
  • 16'

13:7 Kinga Grzyb dla Startu
  • 16'

• 16'

12:7 Kaja Załęczna trafia dla Zagłębia
  • 15'

Bożena Karkut, trener Zagłębia, prosi po raz drugi o czas
  • 15'

12:6 Kinga GRZYB już sama teraz kończy kontrę - znowu elblążanki zanotowały przechwyt w obronie
  • 15'

11:6 Joanna Waga ponownie trafia do bramki Zagłębia, a świetnie podawała Kinga Grzyb
  • 14'

10:6 Jelena Bader dla Zagłębia
  • 13'

10:5 Kinga Grzyb kończy kontrę Startu po tym, jak elblążanki przejęły piłkę w obronie
  • 13'

9:5 Joanna Waga zdobywa piątą bramkę w tym meczu
  • 11'

8:5 Vanessa Jelić z koła trafia do bramki Startu po świetnym podaniu od Joanny Obrusiewicz.
  • 10'

8:4 Joanna Waga z karnego nie trafiła, ale dobitka była już skuteczna.
  • 10'

7:4 Wioleta Janaczek z olbrzymim poświęceniem, ale udało jej się oddać rzut na bramkę Zagłębia, chociaż była naciskana przez rywalkę.
  • 9'

6:4 Joanna Obrusiewicz dla Zagłębia
  • 8'

6:3 Kinga Grzyb z karnego dla Startu
  • 8'

5:3 Karolina Semeniuk-Olchawa
  • 7'

5:2 Joanna Waga dla Startu
  • 7'

4:2 Kinga Lalewicz zdobywa bramkę dla Zagłębia rzutem z prawego skrzydła
  • 7'

• 7'

Chwilowa przerwa w grze, na parkiecie leży jedna z zawodniczek Zagłębia.
  • 6'

4:1 Monika Aleksandrowicz z drugiej linii posyła piłkę do bramki gości
  • 5'

3:1 Joanna Obrusiewicz zdobywa pierwszą bramkę dla Zagłębia w tym meczu.
  • 5'

Elblążanki przechwyciły piłkę, po kontrze rzucała Wioleta Janaczek i poprzeczka ratuje Zagłębie od utraty kolejnej bramki. Trener lubinianek prosi o czas.
  • 4'

3:0 Monika Aleksandrowicz trafia do bramki z koła
  • 3'

2:0 Joanna Waga ponownie dla Startu
  • 3'

Ewa Sielicka broni rzut karny wykonywany przez Karolinę Semeniuk-Olchawę.
  • 3'

Faulowana Agnieszka Jochymek i rzut karny dla Zagłębia.
  • 2'

1:0 Joanna Waga pewnie wykorzystała rzut karny
  • 2'

W pierwszej akcji gospodyń faulowana Kinga Grzyb i rzut karny dla Startu.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu.
  • godz. 17.32. Elblążanki dzisiaj w strojach żółto-czarnych, a zawodniczki z Lubina w pomarańczowo-czarnych.
  • Rozpoczęła się przedmeczowa prezentacja.
  • godz. 17.26. Kibice już czekają na trybunach na rozpoczęcie emocji w Elblągu.
  • godz. 17.24. Zakończyła się rozgrzewka, za chwilę rozpocznie się prezentacja obu drużyn.
  • godz. 17.20: W poprzedniej kolejce spotkań Start przegral z Vistalem w Gdyni 21:29, a Zagłębie pokonało KPR Jelenia Góra 29:25.
  • godz. 17.15. Do rozpoczęcia meczu pozostało jeszcze około 15 minut. Wszystko jest uzależnione od telewizji Polsat. Wiadomo, że mecz siatkówki ZAKS-y ze Skrą się zakończył zwycięstwem tej pierwszej 3:1.
  • godz. 17.05. Na rozgrzewkę wychodzi właśnie drużyna Zagłębia, kibice na trybunach witają ją brawami.
  • Dzisiejsze spotkanie w Elblągu będą sędziowali: Andrzej Rajkiewicz i Jakub Tarczykowski (Szczecin).
  • Już wiadomo, że mecz w Elblągu, który ma być transmitowany przez Polsat Sport, rozpocznie się z opóźnieniem ze względu na trwającą transmisję meczu siatkówki ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów.
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu, gdzie dzisiaj piłkarki ręczne Startu Elbląg podejmują Zagłębie Lubin.