Matracki - Goliński, Lendzion, Gurzęda, Kołodziejski (46 Pielak), Calderon Vallejo, Tomczyk, Romanchuk, Karaszewski (59 Ryndak), Stańczyk (81 Janusiński), Czerkas

Rybicki, Pielak, Ryndak, Broniszewski, Janusiński, Wolski, Tlaga

Trener
Marek Papszun
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg zremisowała z Legionovią Legionowo 1:1. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 90'

Anton Kołosow strzelił z pola karnego z ostrego kąta, ale bramkarz gości łapie piłkę.
  • 89'

Żółta kartka dla Mateusza Pielaka (Legionovia)
  • 87'

Radosław Stępień dośrodkował z rzutu rożnego, ale goście wybijają piłkę.
  • 86'

Ładna akcja Olimpii, groźny strzał Tomasza, ale tylko rzut rożny dla gospodarzy.
  • 85'

Anton Kołosow huknął sprzed pola karnego, ale strzał zablokowany.
  • 84'

Radosław Stępień wykonywał dwa rzutu wolne. Po pierwszym z prawej strony boiska obrońcy Legionovii z własnego pola karnego wybili piłkę, a po drugim z lewej strony boiska głową strzelał Anton Kołosow - jednak niecelnie.
  • 81'

Zmiana w Legionovii. Zszedł Marcin Stańczyk, a zastąpił go Sebastian Janusiński.
  • 80'

Rzut rożny dla gości. Antonio Calderon Vallejo dośrodkował, a Maciej Prusinowski wybija w ostatniej chwili piłkę zmierzającą do bramki.
  • 75'

Dużo teraz niedokładności ze strony obu drużyn, akcja szybko przenosi się spod jednej bramki pod drugą.
  • 72'

Żółta kartka dla Radosława Stępnia (Olimpia).
  • 70'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Piotrowski schodzi, a Roman Maciejak wchodzi.
  • 70'

Legionovia nabrała wiatru w żagle, często gości pod polem karnym elblążan, a gospodarze nastawienie teraz na grę z kontry.
  • 69'

Zmiana w Olimpii. Zszedł Adam Skierkowski, a zastąpił go Tomasz Sambor.
  • 68'

Radosław Stępień dośrodkował z rzutu rożnego, ale goście wybijają piłkę w pole.
  • 68'

Antonio Calderon Vallejo dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, czujnie Anton Kołosow wybija piłkę głową w pole.
  • 62'

Autorem gola dla Legionovii Dawid Ryndak, który nie zmarnował prostopadłego podania i z pola karnego skierował piłkę do siatki.
  • 61'

1:1 Gol dla Legionovii
  • 60'

Niebezpiecznie pod bramką Olimpii. Po strzale Piotra Gurzędy z ostrego kąta piłka przeleciała wzdłuż bramki
  • 59'

Zmiana w Legionovii. Konrad Karaszewski schodzi z boiska, a wchodzi Dawid Ryndak.
  • 59'

Drugi rzut rożny dla Legionovii w tym meczu. Antonio Calderon Vallejo dośrodkował, a Mateusz Imianowski piąstkował na aut.
  • 56'

Antonio Calderon Vallejo z rzutu wolnego z około 40 metrów, uderzył delikatnie i piłkę bez problemów łapie bramkarz Olimpii Mateusz Imianowski.
  • 54'

Żółta kartka dla Tarasa Romanchuka (Legionovia).
  • 54'

Strzał Tarasa Romanchuka z pola karnego zablokowany przez elbląskich obrońców.
  • 52'

Kontra Olimpii i szansa na groźną sytuację, ale w pobliżu pola karnego Piotr Gurzęda wybija piłkę spod nóg Antona Kołosowa.
  • 48'

Paweł Tomczyk z rzutu wolnego sprzed pola karnego uderzył na bramkę Olimpii, piłka poleciała nad poprzeczką.
  • 47'

Żółta kartka dla Olega Ichima (Olimpia)
  • 46'

Zmiana w zespole gości. Boisko opuścił Michał Kołodziejski, a za niego wszedł Mateusz Pielak.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia prowadzi z Legionovią Legionowo 1:0 po golu Antona Kołosowa w 29. minucie.
  • 43'

Pierwszy rzut rożny dla gości, ale elbląscy obrońcy wybijają piłkę z własnego pola karnego.
  • 40'

Duże zamieszanie pod bramką Olimpii, na strzał z około 15 metrów zdecydował się Piotr Gurzęda i piłka przeleciała blisko lewego słupka bramki.
  • 38'

W elbląskim zespole do wyróżniających się zawodników należy Tomasz Sedlewski. To kolejne dobre zawody w jego wykonaniu.
  • 36'

Teraz znowu Anton Kołosow w polu karnym rywali, ale potknął się i goście wybijają piłkę.
  • 35'

Walczył teraz o piłkę Tomasz Sedlewski, ale nie zdążył i aut dla gości.
  • 30'

• 29'

1:0 Gol dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Anton Kołosow, który głową skierował piłkę do bramki po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Macieja Prusinowskiego
  • 28'

Radosław Stępień z rzutu wolnego z około 25 metrów strzelał na bramkę Legionovii - piłkę pewnie łapie Mateusz Matracki.
  • 26'

Strzał Olega Ichima prawie z połowy boiska, ale niecelny.
  • 25'

Pierwszy rzut rożny dla Olimpii. Kamil Piotrowski dośrodkował zamykającego akcję Olega Ichima, ten głową zgrał piłkę na 7 metr, ale żaden z jego kolegów nie dał rady jej sięgnąć i goście wybijają piłkę.
  • 22'

Dynamiczny rajd Antonio Calderon Vallejo - piłkarz Legionovii wpadł w pole karne, uderzył, ale ofiarnie piłkę zablokował Tomasz Lewandowski, jeszcze sprzed pola karnego uderzył Taras Romanchuk, ale niecelnie.
  • 20'

W pierwszych 20 minutach widać, że obie drużyny postawiły na atak i na pewno nie chcą zadowolić się jednym punktem.
  • 18'

Niedokładne podanie Tomasza Sedlewskiego na lewej stronie boiska i grę będzie wznawiał bramkarz Legionovii.
  • 16'

Tomasz Lewandowski i Adam Czerkas w polu karnym Olimpii walczyli o piłkę, Czerkas uderzał głową, ale niecelnie.
  • 14'

Strzał Tarasa Romanchuka sprzed pola karnego zablokowany przez elbląskich obrońców.
  • 11'

Składna, ładna akcja Olimpii, ale przed polem karnym piłki nie dał rady opanować Anton Kołosow.
  • 10'

Marcin Stańczyk posyła piłkę do elbląskiej bramki z około 14 metrów, ale wcześniej sędzia przerwał grę dopatrując się faulu na bramkarzu Olimpii Mateuszu Imianowskim.
  • 8'

Marcin Stańczyk uderzył sprzed pola karnego po wymianie podań z Michałem Kołodziejskim i słupek ratuje Olimpię od utraty bramki.
  • 8'

Rzut wolny dla Legionovii. Piłkę posłaną w pole karne zablokował Adam Skierkowski i zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 5'

Kamil Piotrowski uderzył z pola karnego na bramkę Legionovii, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.
  • 4'

Anton Kołosow faulowany przez Konrada Karaszewskiego.
  • 2'

Piłkarze Olimpii przed polem karnym rywala, ale ani Anton Kołosow, ani Kamil Kopycki nie zdołali opanować tej piłki i goście zażegnali niebezpieczeństwo.
  • 1'

Sędzia Dominik Sulikowski rozpoczął mecz.
  • Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu w Elblągu.
  • Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko
  • Przy tak silnym wietrze dzisiaj na boisku będzie na pewno dużo przypadku w grze obu drużyn.
  • Na kilka minut przed rozpoczęciem meczu potężnie wieje, a do tego momentami pada.
  • Jesienią starcie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Olimpii 2:0, a autorem obu bramek był Anton Kołosow.
  • Dzisiejsze spotkanie poprowadzą Dominik Sulikowski jako główny oraz Andrzej Szerszeń i Adam Skurat (wszyscy Pomorski Związek Piłki Nożnej).
  • Znamy już składy, w jakich obie drużyny rozpoczną sobotnie spotkanie. W Olimpii na ławce rezerwowych Roman Maciejak, 25-letni napastnik pozyskany w tygodniu.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około pół godziny rozpocznie się mecz Olimpii Elbląg z Legionovią.