Leśniewski - Ogrodowczyk, Łochnicki, Rogoziński, Łukaszewski, Zasadzki, Kłosowski (82 Sienikowski), Wieczorek (61 Grela), Kwaśniewski, Bartkowski (87 Kędzierski), Cichowski (67 Jurczak)

Dąbrowski, Jurczak, Grela, Sienikowski, Damięcki, Kędzierski

Trener
Waldemar Pyracki
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg pokonała Start Działdowo 2:0 po golach Antona Kołosowa i Łukasza Pietronia. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 90'

Jeszcze strzał Antona Kołosowa z kilku metrów, jednak niecelny.
  • 90'

Żółta kartka dla Mateusza Jurczaka (Start Działdowo)
  • 90'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Marcin Sawicki za Jakuba Bojasa.
  • 89'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Dawid Zieliński za Łukasza Pietronia.
  • 88'

Kamil Graczyk z pola karnego, mocno w światło bramki i plecy Marcina Rogozińskiego.
  • 87'

Zmiana w Starcie Działdowo. Hubert Kędzierski za Bartosza Bartkowskiego
  • 85'

Marcin Kwaśniewski z 15 metrów strzelał na bramkę Olimpii, niecelnie.
  • 82'

Zmiana w Starcie Działdowo. Mateusz Sienikowski za Sebastiana Kłosowskiego.
  • 81'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Bartosz Firlej za Rafała Pietrewicza.
  • 80'

Groźny strzał Antona Kołosowa i udana interwencja bramkarza gości.
  • 77'

Żółta kartka dla Rafala Pietrewicza (Olimpia Elbląg).
  • 76'

Rafał Pietrewicz na wprost bramki Startu uderzył z około 20 metrów lewą nogą. Piłkę pewnie złapał bramkarz gości Mateusz Leśniewski.
  • 74'

Kamil Graczyk uderzył sprzed pola karnego z lewej strony boiska, bramkarz Startu popisał się efektowną i skuteczną paradą.
  • 72'

Łukasz Pietroń strzelał po ziemi sprzed pola karnego, piłka przeleciała obok bramki.
  • 71'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Graczyk za Kamila Kuczkowskiego.
  • 70'

Mateusz Jurczak sprzed pola karnego strzelał na bramkę Olimpii - Kacper Tułowiecki pewnie jednak złapał piłkę.
  • 67'

Zmiana w Starcie Działdowie. Mateusz Jurczak za Konrada Cichowskiego.
  • 65'

Goście chyba chcieliby, żeby to spotkanie już się skończyło, a tu przed nimi jeszcze 25 minut.
  • 64'

Anton Kołosow znowu z kilku metrów - w bramce trzech piłkarzy Startu i zdołali jednak zablokować ten strzał.
  • 63'

Anton Kołosow z najbliższej odległości uderzył, ale prosto w bramkarza.
  • 62'

Łukasz Pietroń z kilku metrów w poprzeczkę.
  • 61'

Zmiana w Starcie Działdowo. Paweł Grela za Huberta Wieczorka.
  • 60'

Żółta kartka dla Marcina Ogrodowczyka (Start Działdowo).
  • 60'

Anton Kołosow z lewej strony sprzed pole karnego trafił w boczną siatkę.
  • 59'

Kamil Kuczkowski wysoko nad bramką drużyny z Działdowa z 16 metrów.
  • 58'

Piłka po zagraniu Damiana Szuprytowskiego trafiła do bramki Startu, ale piłkarz Olimpii był na spalony.
  • 56'

Mecz ma bardzo jednostronny przebieg. Goście ponownie mają poważne problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy
  • 52'

2:0 gol dla Olimpii, pewnym egzekutorem jedenastki sam poszkodowany, Łukasz Pietroń
  • 51'

Rzut karny dla Olimpii po faulu na Łukaszu Pietroniu
  • 51'

Krzysztof Iwanowski uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.
  • 46'

Pierwszy rzut rożny dla Startu. Po dośrodkowaniu Andrzeja Łochnickiego piłkę głową wybija Oleg Ichim.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu. Obie drużyny bez zmian w składach.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg po golu Antona Kołosowa w 9 minucie prowadzi ze Startem Działdowo 1:0.
  • 44'

Pierwszy rzut rożny dla Olimpii, piłka do Kamila Kuczkowskiego, a ten sprzed pola karnego chciał zagrywać w kierunku bramki - jednak uderzył mocno i nicelnie.
  • 41'

Łukasz Pietroń zagrał z pola karnego wzdłuż bramki, ale nikt z jego kolegów nie dopełnił formalności i aut dla piłkarzy z Działdowa.
  • 40'

A teraz Paweł Kowalczyk lewą nogą z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza gości. Bez efektu w postaci gola. Na Agrykola nadal 1:0.
  • 39'

Anton Kołosow strzelił z 16 metrów, mocno, jednak tuż obok bramki.
  • 32'

Start pod polem karnym Olimpii - mogło być groźnie, ale Hubert Wieczorek niedokładnie zagrywał do kolegów, za ich plecy i gospodarze wybili piłkę
  • 31'

Anton Kołosow sprzed pola karnego, z prawej strony, ale niecelnie.
  • 30'

Jakub Bojas głową uderzał na bramkę gości po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, niecelnie.
  • 29'

Szybka akacja Olimpii lewą stroną boiska, Kamil Kuczkowski wpadł w pole karne i strzelił - bramkarz gości wygrał ten pojedynek jeden na jeden.
  • 28'

Łukasz Pietroń zdecydował się na strzał z ponad 35 metrów. Piłka przeleciała obok bramki.
  • 27'

Po raz drugi w odstępie kilku minut faulowany w środku boiska Anton Kołosow. Goście starają się przerywać akcje gospodarzy jak najdalej od swojej bramki.
  • 23'

Damian Szuprytowski na spalonym, a opanował już piłkę w polu karnym po dośrodkowaniu
  • 22'

Oleg Ichim z rzutu wolnego mocno posłał piłkę w pole karne działdowian - tym razem udanie piąstkuje Mateusz Leśniewski, a jego koledzy z pola wybijają piłkę daleko w środkową strefę boiska.
  • 19'

Teraz pierwsze ostrzeżenie ze strony Startu. Bramkarz Olimpii ubiegł jednak Marcina Ogrodowczyka i złapał piłkę.
  • 18'

Za nami już 18 minut gry, a goście jeszcze nie wymienili chyba trzech podań, nie mówiąc już o przedarciu się w pobliże pola karnego Olimpii
  • 14'

Damian Szuprytowski uderzył na bramkę Startu, ale za słabo - bramkarz pewnie łapie piłkę.
  • 9'

Bramka dla gospodarzy padła po rzucie wolnym wykonywanym przez Kamila Kuczkowskiego z lewej strony boiska. Piłkarz Olimpii dośrodkował w pole bramkowe, tam nieudolnie piłkę próbował wybijać Mateusz Leśniewski i Anton Kołosow z bliska głową skierował ją do siatki.
  • 9'

1:0 gol dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Anton Kołosow
  • 8'

W pierwszych minutach meczu przeważają elblążanie, a goście mają problem, żeby odebrać im piłkę i wyprowadzić akcję z własnej połowy.
  • 4'

Damian Szuprytowski na spalonym
  • 4'

Powinna paść bramka dla gospodarzy, ale w wyśmienitej sytuacji Kamil Kuczkowski strzelił z pola karnego zbyt lekko i bramkarz Startu bez problemów złapał piłkę.
  • 3'

Kamil Kuczkowski uderzył na bramkę Startu Działdowo z około 22 metrów, ale niecelnie.
  • 2'

Akcja Olimpii Elbląg prawą stroną boiska, w pole karne zagrywał Anton Kołosow, obrońcy gości czujnie wybijają piłkę.
  • 1'

Sędzia Marcin Szczerbowicz rozpoczął mecz w Elblągu.
  • Piłkarze właśnie wychodzą na murawę elbląskiego stadionu. Gospodarze dzisiaj w białych strojach, a goście niebieskich.
  • Dzisiejsze spotkanie w Elblągu sędziuje Marcin Szczerbowicz (Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej)
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie już za kilka minut rozpocznie się mecz III ligi piłkarskiej, w którym Olimpia Elbląg podejmuje Start Działdowo.