Tułowiecki - Kubowicz, Bukacki, Stępień, Graczyk (88 Kuczkowski), Wenger, Szuprytowski, Piceluk, Pietroń (89 Piotrowski), Ressel (71 Sokołowski), Maciążek

Czerwona kartka:
Aleksander Lipowski (90)

Kamil Melka (43), Daniel Michałowski (52), Jacek Falkowski (75)

Skład
Masłowski - Świderski (76 Romachów), Tercjak, Lipowski, Falkowski, Denert, Melka (63 Giza), Adamiec, Janik, Michałowski, Tuttas (89 Lutrzykowski)

Rezerwowi
Radzikowski, Lutrzykowski, Giza, Niecikowski, Cychol, Romachów, Esktowicz

Trener
Ireneusz Piwko
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg remisuje ze Zniczem Biała Piska 0:0. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 90'

Czerwona kartka dla Aleksander Lipowski (Znicz) za faul na Pawle Piceluku tuż przed polem karnym gości.
  • 89'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Piotrowski za Łukasza Pietronia.
  • 89'

Karol Janik strzelał na bramkę Olimpii - niecelnie.
  • 88'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Kuczkowski za Kamila Graczyka.
  • 87'

Zmiana w Zniczu. Przemysław Niecikowski za Łukasza Tercjaka.
  • 86'

Ładny strzał Damiana Szuprytowskiego broni bramkarz Znicza.
  • 84'

Damian Szuprytowski w polu karnym podawał do Pawła Piceluka - szybszy jednak bramkarz gości i łapie piłkę.
  • 81'

Kamil Graczyk nie wykorzystał rzutu karnego!
  • 80'

Rzut karny dla Olimpii Elbląg po faulu na Pawle Piceluku
  • 78'

Paweł Piceluk wpadł w pole karne, sędzia boczny zasygnalizował spalonego i sędzia główny przerwał tę akcję. A Piceluk miał przed sobą już tylko bramkarza.
  • 76'

Zmiana w Zniczu. Konrad Romachów za Michała Świderskiego.
  • 76'

Radosław Stępień uderzył z rzutu wolnego z około 25 metrów. Niecelnie.
  • 75'

Żółta kartka dla Jacka Falkowskiego (Znicz).
  • 74'

Damian Szuprytowski zdecydował się na strzał z około 25 metrów, słaby i niecelny.
  • 71'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Patryk Sokołowski za Michała Ressela
  • 68'

Olimpia wykonywała dwa rzuty rożne, po drugim z pola karnego strzelał Michał Ressel, ale goście zablokowali ten strzał.
  • 65'

Radosław Stępień strzelał sprzed pola karnego. Przemysław Masłowski nie dał się zaskoczyć.
  • 63'

Zmiana w Zniczu. Jakub Giza za Kamila Melkę.
  • 62'

Strzał Pawła Piceluka z pola karnego, jednak niecelny.
  • 60'

Damian Szuprytowski znalazł się w dogodnej sytuacji w polu karnym, uderzył, ale jakimś cudem bramkarz Znicz obronił. Kolejną świetną sytuację zmarnował Łukasz Pietroń, który z kilku metrów nie skierował piłki do pustej bramki.
  • 57'

Olimpia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika i jak na razie nie udało się poważniej zagrozić bramce gości w tej części meczu.
  • 52'

Żółta kartka dla Daniela Michałowskiego (Znicz).
  • 52'

Michał Ressel zagrał z lewej strony boiska z rzutu wolnego w pole karne. Piłka wybita w pole powraca w pole karne, ale na spalonym Kamil Wenger.
  • 48'

Na spalonym Tomasz Tuttas.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu. Obie drużyny na razie bez zmian.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. W pierwszych 45 minutach nie doczekaliśmy się bramki.
  • 44'

Michał Ressel z rzutu wolnego z około 30 metrów zagrywał w pole karne, jednak obrońcy Znicz ponownie czujnie i w porę wybijają piłkę.
  • 43'

Żółta kartka dla Kamila Melki (Znicz).
  • 39'

Łukasz Pietroń teraz przed polem karnym Znicza podawał, niestety niedokładnie i akcja Olimpii przerwana.
  • 37'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale piłkarze Znicza bez większych problemów wybijają piłkę z pola karnego.
  • 34'

Groźnie pod bramką gości. Radosław Stępień trafił w słupek, dobijał Paweł Piceluk, ale sędzia dopatrzył się z jego strony faulu na bramkarzu.
  • 32'

Po rzucie wolny z prawej strony boiska Kamil Wenger uderzał głową z bliska, ale świetną interwencją popisał się Przemysław Masłowski w bramce Znicza.
  • 29'

Żółta kartka dla Dawida Kubowicza (Olimpia Elbląg)
  • 24'

Groźnie pod bramką Znicza, ale Paweł Piceluk na spalonym w polu karnym, a podawał Kamil Graczyk.
  • 21'

Radek Stępień strzelał z 16 metrów, po rykoszecie piłkę łapie z trudem bramkarz Znicza.
  • 19'

Teraz po dośrodkowaniu Pawła Piceluka Radosław Stępień miał przed sobą tylko pustą bramkę, ale uderzył z pola bramkowego tak, że przeniósł piłkę nad bramką.
  • 19'

Świetna wymiana podań przed polem karnym elblążan, ale goście przerywają tą dobrze zapowiadającą się akcję.
  • 14'

Świetnie podanie Radosława Stępnia w pole karne, ale Paweł Piceluk nie zdążył do piłki.
  • 12'

Walczył o piłkę Paweł Piceluk, wywalczył i wychodził na sytuację sam na sam z bramkarzem, ale sędzia przerwał grę, bo dopatrzył się faulu elbląskiego napastnika. Gospodarze nie mogą pogodzić się z tą decyzją.
  • 10'

Pierwszy rzut rożny dla gości. Głową uderzał Tomasz Tuttas - niecelnie, piłka minęła słupek elbląskiej bramki.
  • 8'

Karol Janik strzelał z dystansu na bramkę Olimpii - piłka przeleciała nad poprzeczką.
  • 7'

Daniel Szuprytowski wywalczył piłkę w środkowej strefie boiska, zagrał świetnie do Radosława Stępnia, a ten niedokładnie do Kamila Graczyka - ten nie miał szans dogonić tej piłki zagranej w pole karne Znicza.
  • 5'

Na spalonym Kamil Graczyk.
  • 4'

Gospodarze pierwszy raz pod polem karnym rywali, ale piłka z prawej strony boiska zagrała w pole karne za mocno i nie dokładnie i opuszcza boisko.
  • 1'

Sędzia Maciej Staniszewski rozpoczął mecz w Elblągu.
  • Gospodarze w strojach żółto-białych, a goście w biało-czarnych.
  • Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie: Maciej Staniszewski jako główny oraz Zbigniew Zamara i Damian Dębski na liniach (wszyscy Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej).
  • Znamy już wyjściowe składy obu drużyn. W Olimpii, w porównaniu do poprzedniego meczu, dwie zmiany w wyjściowym składzie. Tym razem szansę gry od 1 minut otrzymają Radosław Bukacki i Kamil Wenger, a na ławce rezerwowych usiądzie Jacek Koza, a z osiemnastki meczowej wypadł Kamil Iwanowski.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola w Elblągu, gdzie za około 25 minut rozpocznie się mecz, w którym Olimpia Elbląg zmierzy się ze Zniczem Biała Piska.
  • Zapraszamy na naszą relację tekstową z meczu od godz. 16.