Macoch — Michałowski, Waląg, Francuz, Wronka, Sobolewski, Narojczyk, Alancewicz, Żórański, Kowalczyk, Kowalski

Zejer, Szymula

Trener
Mirosław Romanowski
  • 93'

Koniec meczu w Elblągu. Piłkarze Olimpii Elbląg pokonali imienniczkę z Olsztyna 2:1 i zapewnili sobie tytuł mistrza jesieni. Gratulujemy trenerowi Adamowi Borosowi i jego drużynie. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 92'

Strzał Cezarego Sobolewskiego z pola karnego broni elbląski bramkarz.
  • 90'

Żółta kartka dla Wojciecha Daniela (Olimpia Elbląg) za opóźnianie wznowienia gry.
  • 88'

Żółta kartka dla Marcina Wronki (Olimpia Olsztynek)
  • 88'

Damian Szuprytowski w dobrej sytuacji za mocno uderzył i piłka przeleciała nad poprzeczką.
  • 85'

Goście zdobyli gola po akcji lewą stroną boiska, piłkę zagraną wzdłuż bramki pod poprzeczkę umieścił Karol Narojczyk.
  • 84'

2:1 gol dla Olimpia Olsztynek, a jego autorem Karol Narojczyk
  • 83'

Kolejna piłka zagrana w pole karne gości, obrońcy jednak czujnie i wybijają piłkę w pole.
  • 78'

Olimpia Olsztynek dwukrotnie wykonywała rzut rożny, za każdym razem bez większego zagrożenia pod bramką elblążan - po drugim piłka pewnie ląduje w rękach bramkarza elblążan.
  • 75'

Radosław Stępień strzałem z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza gości, piłka odbiła się od jednego z obrońców.
  • 72'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Kuczkowski za Pawła Piceluka.
  • 70'

Paweł Piceluk z około 11 metrów dobił strzał Radosława Stępnia sprzed pola karnego, piłka trafiła do siatki, ale sędzia uznał, że Piceluk był na spalonym.
  • 69'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Piotrowski za Łukasza Pietronia.
  • 68'

Teraz żółto-biało-niebiescy mają już to spotkanie pod kontrolą. Wystarczyły dwie minuty, żeby dwukrotnie umieścili piłkę w bramce gości.
  • 64'

2:0 goooolll dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Michał Ressel.
  • 63'

1:0 goooolll dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Paweł Piceluk.
  • 60'

Kibice na stadionie nie takiej gry oczekują od elbląskich piłkarzy. Wciąż bez goli na Agrykola. I nic nie zapowiada tego, że to może się zmienić.
  • 60'

Jakub Bojas na spalonym.
  • 56'

Żółta kartka dla Łukasza Michałowskiego (Olimpia Olsztynek)
  • 55'

Rzut rożny dla Olimpii Elbląg. Piłkę zagraną w pole karne goście w porę wybijają na aut.
  • 52'

Goście ponownie pod bramką Olimpii Elbląg. Piłkę łapie Wojciech Daniel.
  • 47'

Piotr Żórański pędził na bramkę Olimpii Elbląg, na szczęście dla gospodarzy odskoczyła mu piłka i uprzedził go bramkarz.
  • 46'

Dwie zmiany w Olimpii Elbląg po przerwie. Damian Szuprytowski za Patryka Sokołowskiego, a Radosław Stępień za Kamila Graczyka.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 45'

Zakończyła się pierwsza połowa meczu w Elblągu. Kibice w pierwszych 45 minutach nie doczekali się bramek. Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztyne 0:0 po pierwszej części tego spotkania.
  • 44'

Gra przerwana. Sędzia dopatrzył się faulu Patryka Sokołowskiego.
  • 41'

Rzut wolny dla gości z około 30 metrów. Paweł Alancewicz posłał piłkę w pole karne, tu jeden z zawodników gospodarzy uderzył ją głową i na szczęście dla gospodarzy bramkarz ją łapie.
  • 38'

Paweł Alancewicz z rzutu rolnego, mocno i mocno niecelnie.
  • 37'

Żółta kartka dla Pawła Piceluka (Olimpia Elbląg) za faul.
  • 36'

Jacek Koza zdecydował się na kolejny strzał sprzed pola karnego - strzał słaby, piłka po ziemi opuszcza boisko tuż obok bramki.
  • 34'

Paweł Alencewicz dośrodkował z rzutu wolnego z prawej strony boiska w pole karne. Elbląski bramkarz Wojciech Daniel nie miał problemów ze złapaniem piłki.
  • 32'

Ale teraz Wojciech Daniel ratuje skórę swoim kolegom z zespołu. Paweł Alancewicz świetnie podał do Karola Narojczyka, a ten uderzył z 15 metrów - bramkarz gospodarzy złapał piłkę. Najlepsza, jak na razie, okazja gości do zdobycia bramki.
  • 31'

Od kilkunastu minut na boisku dominuje już tylko jedna drużyna, gospodarze. Piłkarze z Olsztynka mają duże problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.
  • 28'

Łukasz Pietroń próbował prostopadłym podaniem posłać piłkę do Pawła Piceluka wbiegającego w pole karne, ale czujnie obrońcy gości przerywają tę akcję, wybijając piłkę na aut.
  • 24'

Rzut rożny dla Olimpii Elbląg. Dośrodkowanie Michała Ressela, piłka w polu karnym odbiła się od Patryka Sokołowskiego i goście zażegnali niebezpieczeństwo.
  • 21'

Świetne podanie Kamila Graczyka w pole karne, a tu Łukasz Pietroń mocno uderzył - piłka przeleciała nad bramką.
  • 18'

Groźnie Olimpia Elbląg. Piłka trafiła do Pawła Piceluka w polu karnym, ten zszedł lekko na bok i huknął. Bartosz Macoch nie dał się zaskoczyć i odbił piłkę.
  • 17'

Łukasz Pietroń wpadł w pole karne gości i uderzył niecelnie. Teraz ponownie Pietroń i z bliska trafił w bramkarza.
  • 15'

Trzeba przyznać, że goście wcale nie przestraszyli się lidera i grają z nim w otwarte karty - tym samym jednak narażają się na kontry elblążan.
  • 13'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Ponownie dośrodkował Michał Ressel, piłka wybita przez gości przed pole karne, tu uderzał Radosław Bukacki, jednak bramkarz Olimpii Olsztynek pewnie łapie piłkę.
  • 12'

Rzut wolny dla Olimpii Elbląg. Michał Ressel dośrodkował w pole karne, ale goście przytomnie wybijają piłkę.
  • 11'

Żółta kartka dla Cezarego Sobolowskiego za faul.
  • 10'

Karol Narojczyk na spalonym.
  • 8'

Rzut wolny dla gości w pobliżu pola karnego, z lewej strony boiska. Karol Narojczyk dośrodkował, jednak zdecydowanie za mocno i piłka opuszcza boisko.
  • 6'

Paweł Piceluk wbiegł w pole karne, uwolnił się od opieki obrońcy i przerzucił lekko piłkę nad interweniującym bramkarzem - piłka trafiła w boczną siatkę bramki drużyny z Olsztynka.
  • 5'

Jacek Koza przedarł się w pobliże pola karnego gości i długo się nie zastanawiał, uderzył z około 17 metrów - jednak niecelnie.
  • 4'

Dzisiaj na stadionie 350 kibiców.
  • 1'

Goście przejęli piłkę w środku pola, podanie do Karola Narojczyka, ale ten stracił piłkę w walce z dwoma obrońcami Olimpii Elbląg.
  • 1'

Sędzia Dariusz Rudziński rozpoczął mecz w Elblągu. Gospodarze dzisiaj na biało, a goście na niebiesko.
  • Piłkarze wychodzą właśnie na murawę, a więc już za chwilę czas na sportowe emocje.
  • Dzisiejszy mecz w Elblągu będą sędziowali: Dariusz Rudziński jako główny oraz Daniel Bugajski i Paweł Wyszczelski na liniach (wszyscy Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej).
  • Poznaliśmy składy, w jakich obie drużyny rozpoczną dzisiejszy mecz. Goście przyjechali na spotkanie w Elblągu w zaledwie 13-osobowym składzie.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 20 minut powinien rozpocząć się mecz piłkarzy Olimpii Elbląg z Olimpią Olsztynek. Akurat trwa przedmeczowa rozgrzewka obu drużyn.