Sielicka, Szywerska - Balsam, Dankowska, Waga, Muchocka, Jędrzejczyk, Kwiecińska, Szopińska, Pinda, Gerej, Lisewska, Świerżewska, Andrzejewska

Sach, Szczurek - Płachta, Leśniak, Figiel, Janik, Lesik, Olejarczyk, Stokłosa, Smbatian, Nocuń, Golec

Trener
Lucyna Zygmunt
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Piłkarki ręczne Startu Elbląg pokonały Olimpię Beskid Nowy Sącz 31:26. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 60'

Sylwia Lisewska z rzutu wolnego zdobywa bramkę i Start wygrywa 31:26.
  • 60'

Dwie minuty kary dla Olgi Figiel i czerwona kartka.
  • 59'

Sylwia Lisewska w samo okienko! (30:26).
  • 59'

Aleksandra Olejarczyk z koła rzuca bramkę dla gości (29:26).
  • 59'

Piłka trafia na lewe skrzydło do Aleksandry Jędrzejczyk, a ta nie marnuje świetnej okazji i zdobywa bramkę dla gospodyń (29:25).
  • 58'

Agnieszka Leśniak z linii 6 metrów trafia do bramki Startu (28:25).
  • 57'

Aleksandra Kwiecińska dla Startu (28:24).
  • 56'

Ewa Sielicka w elbląskiej bramce broni rzut z najbliższej odległości.
  • 53'

Aleksandra Stokłosa przedarła się przez obronę Startu i trafia (27:24), a na ławkę kar odesłana Aleksandra Kwiecińska (Start).
  • 52'

Dagmara Nocuń z lewego skrzydła trafia do elbląskiej bramki (27:23).
  • 51'

Tamara Smbatian tuż przy słupku zmieściła piłkę w elbląskiej bramce (27:22).
  • 50'

Na ławkę kar wędruje KInga Janik (Olimpia-Beskid).
  • 48'

Aleksandra Stokłosa dla Olimpii Beskid (27:21).
  • 47'

Aleksandra Dankowska zdobywa bramkę z koła po podaniu od Joanny Wagi (27:20).
  • 46'

Olga Figiel (Olimpia-Beskid) odesłana na ławkę kar za uderzenie w twarz Magdalenę Balsam.
  • 45'

Joanna Waga trafia do bramki gości z lewego skrzydła (26:20).
  • 44'

Paulina Muchocka (Start Elbląg) odesłana na ławkę kar. Agnieszka Leśniak trafia do elbląskiej bramki z rzutu karnego (25:20).
  • 42'

Tamara Smbatian zaskoczyła elbląską bramkarkę rzutem z drugiej linii, silnym i precyzyjnym (25:19).
  • 39'

Dagmara Nocuń zdobywa bramkę dla gości, szybka odpowiedź Startu i bramka Sylwii Lisewskiej (25:18).
  • 39'

Bramki sypią się jak z rogu obfitości. Teraz Ewa Andrzejewska dla Startu i mamy już 24:17
  • 38'

Karolina Płachta zdobywa bramkę dla Olimpii-Beskid (23:17).
  • 38'

Aleksandra Dankowska dla Startu, rośnie przewaga gospodyń (23:16).
  • 37'

Sylwia Lisewska z dystansu dla Startu (22:16).
  • 35'

Aleksandra Jędrzejczyk dla Startu (21:16).
  • 34'

Tamara Smbatian dla Olimpii-Beskid (20:16).
  • 34'

Magdalena Balsam dla Startu (20:15).
  • 33'

Ewa Andrzejewska dla Startu (19:15).
  • 32'

Świetna akcja Startu w ataku, zakończona celnym rzutem przez Joannę Wagę (18:15).,
  • 31'

Ewa Andrzejewska zdobywa od razu bramkę dla Startu (17:15).
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Start Elbląg prowadzi z Olimpią-Beskid Nowy Sącz 16:15.
  • 30'

Tamara Smbatian trafia do elbląskiej bramki, chociaż próbowały ją zatrzymać dwie zawodniczki Startu (16:15).
  • 29'

Sylwia Lisewska z dużym spokojem trafia z rzutu karnego (16:14).
  • 29'

Na ławkę kar odesłana Olgi Figiel (Olimpia-Beskid Nowy Sącz).
  • 28'

Marlena Lesik zdobywa bramkę dla Olimpii-Beskid (15:14).
  • 28'

Sylwia Lisewska ponownie potężnym rzutem z dystansu posyła piłkę do bramki gości (15:13).
  • 27'

Dagmara Nocuń z lewego skrzydła trafia do bramki Startu - (14:13).
  • 24'

Powtórka z historii. Zawodniczki Olimpii-Beskid znowu wywalczyły piłkę w obronie, elblążanki nie zdążyły wrócić, a bramkę zdobyła Dagmara Nocuń (14:12).
  • 23'

Nowosądeczanki ponownie wywalczyły piłkę w obronie, kontrę skutecznie kończy Tamara Smbatian (14:11).
  • 23'

Tamara Smbatian dla Olimpii-Beskid (14:10).
  • 22'

Patrycja Świerżewska trafia rzutem z drugiej linii (13:9), a z drugiej strony broni Sołomija Szywerska. Kontra Startu i kolejna bramka dla Startu - trafia Magdalena Balsam (14:9).
  • 21'

Ładna akcja Startu i przede wszystkim skuteczna. Bramkę zdobywa Aleksandra Kwiecińska i już jest 12:9 dla gospodyń.
  • 20'

Aleksandra Kwiecińska trafia do bramki Olimpii-Beskid i 11:9 dla Startu. O czas poprosiła trener zespołu gości Lucyna Zygmunt.
  • 18'

Aleksandra Jędrzejczyk trafia i mamy remis (9:9). Rywalki gubią piłkę w ataku, przejmują ją gospodynie, a Sylwia Lisewska potężnym rzutem wyprowadza Start na prowadzenie (10:9).
  • 18'

Olimpia-Beskid ponownie skutecznie w ataku. Tym razem akcję bramką kończy Tamara Smbatian (8:9).
  • 17'

Kolejny remis po trafieniu Sylwii Lisewskiej (8:8).
  • 17'

Błąd Startu w ataku, rywalki przejmują piłkę, a kontrę skutecznie kończy Dagmara Nocoń (7:8). - Obudźcie się - krzyczą kibice elblążanek.
  • 15'

Aleksandra Stokłosa ponownie przedarła się przez elbląską obronę i trafia do siatki (6:7). Szybka odpowiedź Startu i bramka Ewy Andrzejewskiej (7:7).
  • 14'

Sylwia Lisewska trafia z karnego i już jest remis (6:6).
  • 13'

Aleksandra Stokłosa wyprowadza gości na pierwsze prowadzenie w tym meczu (5:6).
  • 12'

Wyrównuje Agnieszka Leśniak, która bezbłędnie wykonała rzut karny dla Olimpii-Beskid. Trener Startu Andrzej Niewrzawa prosi o czas.
  • 12'

Sylwia Lisewska w swoim stylu, czyli z drugiej linii - mocno i celnie (5:4).
  • 11'

Karolina Golec sprytnie posyła piłkę nad Sołomiją Szywerską po kontrze gości i mamy remis (4:4).
  • 11'

Agnieszka Leśniak zdobywa kontaktową bramkę dla Olimpii-Beskid z rzutu karnego (4:3).
  • 10'

Paulina Muchocka skutecznie z koła i Start prowadzi 4:2.
  • 9'

Dagmara Nocoń zdobywa bramkę dla Olimpii-Beskid i mamy 3:2.
  • 9'

Karolina Szczurek broni rzut karny wykonywany przez Joannę Wagę, a wcześniej na ławkę kar odesłana Karolina Golec.
  • 7'

Najpierw Sołomija Szywerska świetną interwencją ratuje Start przed utratą bramki, a później słupek.
  • 7'

Paulina Muchocka przedarła się przez obronę zespołu gości i Start prowadzi 3:1.
  • 4'

Szybka akcja Olimpii-Beskid i pierwszą bramkę dla niej zdobywa Aleksandra Stokłosa (2:1).
  • 3'

Joanna Waga ponownie trafia z rzutu karnego i Start prowadzi 2:0.
  • 2'

1:0 Joanna Waga trafia dla Startu z karnego. Wcześniej z drugiej strony boiska Marlena Lesik posłała piłkę nad elbląską bramką.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu.
  • 1'

Rozpoczęła się przedmeczowa prezentacja obu drużyn.
  • Dzisiejszy mecz w Elblągu poprowadzą sędziowie Damian Godzina i Łukasz Kamrowski.
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego, gdzie już za kilka minut rozpocznie się mecz piłkarek ręcznych Startu Elbląg z Olimpią-Beskid Nowy Sącz.