Adam Kołakowski (9), Aleksander Matsiukmievich (40), Paweł Tomkiewicz (71), Piotr Suchocki (81)

Elżanowski - Kacperek, Kołakowski, Witkowski, Waląg (77 Suchocki), Tomczyk (71 Płoski), Jajkowski, Piórkowski, Sagan (89 Kruczkowski), Tomkiewicz, Matsiukmievich

Wojciech Tarnowski
  • 95'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg zremisowała z GKS Wikielec 2:2.
  • 92'

2:2 gooolllll dla Olimpii, a jego autorem Anton Kołosow, który pewnie wykorzystał rzut karny za faul na nim
  • 90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 89'

Zmiana w GKS. Radosław Kruczkowski za Pawła Sagana.
  • 88'

Anton Kołosow głową próbował po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale niecelnie.
  • 81'

Żółta kartka dla Piotra Suchockiego (GKS)>
  • 80'

Fatalne zachowanie bramkarza Olimpii Kacpra Tułowieckiego, który zagrał piłkę tak, że przejęli ją rywale, a prezent wykorzystał Adrian Płoski posyłając piłkę z 16 metrów do bramki.
  • 79'

1:2 gola dla GKS Wikielec, a jego autorem Adrian Płoski
  • 77'

Zmiana w GKS. Piotr Suchocki za Macieja Waląga.
  • 76'

Radosław Stępień uderzył z dystansu, minimalnie przestrzelił.
  • 75'

Zmiana w Olimpii. Jakub Bojas za Łukasza Pietronia.
  • 73'

Żółta kartka dla Dawida Kubowicza (Olimpia Elbląg)
  • 71'

Zmiana w GKS Wikielec. Adrian Płoski za Kamila Tomczyka.
  • 71'

Żółta kartka dla Pawła Tomkiewicza (GKS Wikielec)
  • 70'

Jeżeli chodzi o wyrównującą bramkę, to Damian Szuprytowski zagrał z prawej strony boiska, a Paweł Piceluk dołożył nogę i z bliska skierował ją do siatki.
  • 69'

1:1 goooolllll dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Paweł Piceluk
  • 67'

Dwa rzuty rożne. Po pierwszy nie wiadomo jakim cudem nie padła bramka dla Olimpii, po drugim goście szybko zażegnali niebezpieczeństwo.
  • 64'

Anton Kołosow strzelał z pola karnego, jednak obok minimalnie przestrzelił. Wcześniej z rzutu wolnego z około 20 metrów uderzył Jacek Koza - jednak prosto w mur.
  • 61'

Dośrodkowanie Antona Kołosowa z prawej strony boiska, ale za głębokie.
  • 59'

Zmiana w Olimpii. Patryk Sokołowski za Michała Pietronia.
  • 58'

Radosław Stępień technicznym strzałem uderzył sprzed pola karnego, bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.
  • 57'

Damian Szuprytowski dośrodkował w pole karne, bramkarz GKS pewnie łapie piłkę.
  • 57'

Teraz krótka przerwa w grze, w jednym ze starć ucierpiał Paweł Tomkiewicz (GKS).
  • 54'

Olimpia cały czas wali głową w mur. Nie potrafi nawet wykorzystać stałych fragmentów gry. Teraz goście zdobyli gole, ale sędzia wcześniej zasygnalizował spalonego.
  • 46'

Dwie zmiany w Olimpii Elbląg. Paweł Kowalczyk za Rafała Maciążka oraz Anton Kołosow za Michała Ressela.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu, w którym Olimpia podejmuje GKS Wikielec.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg przegrywa z GKS Wikielec 0:1.
  • 45'

Rzut rożny dla Olimpii. Michał Ressel dośrodkował, ale nie udało się nikomu w polu karnym skierować jej do siatki.
  • 44'

Damian Szuprytowski strzeła z dystansu, piłka poleciała nad poprzeczką.
  • 44'

Olimpia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z jej strony jest płynnej gry.
  • 40'

Żółta kartka dla Aleksandra Matsiukmievich (GKS)
  • 36'

Radosław Stępień podawał teraz do Pawła Piceluka, ale za mocno i bramkarz łapie pewnie piłkę.
  • 33'

Pierwszy rzut rożny dla Olimpii Elbląg. Nie przełożyło się to jednak na zagrożenie pod bramką gości. Piłka opuszcza boisko.
  • 30'

Paweł Piceluk gnał do piłki zagranej w pole karne, ale szybszy Filip Elżanowski, który pewnie ją łapie.
  • 29'

Groźnie pod elbląską bramką, na szczęście po podaniu Mateusza Jajkowskiego obrońcy Olimpii wybili piłkę.
  • 27'

Olimpia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika. Goście umiejętnie się bronią i czekając na okazję do podwyższenia wyniku z kontry.
  • 22'

Piłkarzom Olimpii stworzyć ciekawą akcję, ale na koniec Łukasz Pietroń za mocno uderzył i piłka opuszcza boisko.
  • 21'

Goście znowu pod bramką Olimpii, w porę podanie przeciął jednak Kacper Tułowiecki i złapał piłkę.
  • 17'

Teraz strzelał Michał Pietroń sprzed pola karnego. Mocno niecelnie.
  • 16'

Po podaniu Łukasza Pietronia, z bliska strzelał Paweł Piceluk, ale piłka przeleciała nad bramką.
  • 15'

Teraz Olimpia próbowała zaatakować prawą stroną boiska, ale za mocne podanie i Paweł Piceluk nie zdążył do piłki, która opuściła boisko.
  • 12'

Długa piłka na lewą stronę boiska do Łukasza Pietronia, ale sędzia boczny sygnalizuje, że był na spalonym i gra przerwana.
  • 9'

Żółta kartka dla Adama Kołakowskiego (GKS)
  • 7'

Niespodziewany początek meczu w Elblągu. To była pierwsza akcja gości, którzy przedarli się w pole karne elblążan, a dokładnie Aleksander Matsiukmievich, uciekł obrońcom na lewej stronie, wbiegł w pole karne i mając przed sobą tylko bramkarza Olimpii ze spokojem umieścił piłkę w siatce.
  • 6'

0:1 gol dla GKS Wikielec, a jego autorem Aleksander Matsiukmievich
  • 5'

Rzut wolny dla Olimpii z lewej strony boiska. Piłka zagrana wzdłuż bramki w pole karne, ale tam nikt nie zmienił toru jej lotu i opuszcza boisko.
  • 2'

Michał Pietroń jako pierwszy strzelił na bramkę gości, uderzył sprzed linii pola karnego, ale mocno niecelnie.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za kilka minut rozpocznie się mecz piłkarzy Olimpii Elbląg z GKS Wikielec. Znamy już składy obu drużyn.