Ram, Dudek, Fiodor - Malczewski, Dorsz, Paweł Adamczak, Janiszewski, Szopa, Nowakowski, Olszewski, Piotr Adamczak, Kupiec, Żółtak, Moryń, Tórz

Puśica (6), Zhitnikov (7, 48), Racotea (30, 59), Ghione (32), Mihić (44), Tarabochia (60)

Wichary, Corrales - Kwiatkowski, Daszek, Duarte, Racotea, Wiśniewski, Ghionea, T. Gębala, Ivić, Tarabochia, M. Gębala, Puśica, Mihić, De Toledo, Zhitnikov

Trener
Piotr Przybecki

• 60'

Koniec meczu w Elblągu. Piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg przegrywają z wicemistrzem Polski Wisłą Płock 24:29. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 60'

Dwie minuty kary dla Marko Trabochia (Wisła)
  • 60'

24:29 Marko Tarabochia dla Wisły
  • 59'

24:28 Bartosz Janiszewski zdobywa bramkę dla Mebli Wójcik
  • 59'

Dwie minuty kary dla Dan Racotea (Wisła)
  • 58'

O czas poprosił trener elblążan Jacek Będzikowski. Czy jego drużyna poderwie się jeszcze do walki?
  • 57'

23:28 Adam Wiśniewski dla Wisły
  • 55'

23:27 Michał Daszek dla Wisły
  • 55'

23:26 Michał Daszek kończy kontrę, a na ławkę kar odesłany Jakub Malczewski (Meble Wójcik).
  • 54'

23:25 Dan Racotea dla Wisły.
  • 53'

O czas poprosił trener gości Piotr Przybecki.
  • 52'

23:24 Adam Wiśniewski dla Wisły.
  • 51'

23:23 Adam Nowakowski kończy bramką kontrę elblążan
  • 51'

22:23 Dan Racotea przedarł się przez elbląską obronę i z bliska zdobył bramkę dla Wisły.
  • 49'

22:22 Marko Tarabochia dla Wisły
  • 49'

22:21 Marcin Szopa ze spokojem posyła piłkę do bramki z rzutu karnego. Elblążanie prowadzą!
  • 48'

Dwie minut kary dla Dmitria Zhitnikova (Wisła).
  • 48'

Jacek Będzikowski prosi o czas.
  • 47'

Adrian Fiodor broni w elbląskiej bramce.
  • 46'

21:21 Grzegorz Drosz dla odmiany trafia z lewego skrzydła i mamy remis!!!
  • 45'

20:21 Adam Nowakowski z prawego skrzydła nie marnuje okazji i elblążanie przegrywają już tylko jedną bramką.
  • 44'

Dwie minuty dla Lovro Mihicia (Wisła).
  • 44'

19:21 Mikołaj Kupiec z drugiej linii silnym rzutem zdobywa bramkę dla gospodarzy.
  • 43'

18:21 Sime Ivić pokonuje elbląskiego bramkarza.
  • 42'

18:20 Marcinnn Szopa kończy kontrę Meblarzy bramką
  • 42'

17:20 z koła trafia Bartosz Janiszewski
  • 42'

16:20 Dmitrii Zhitnikov powiększa przewagę Wisły
  • 41'

16:19 Lovro Mihić kończy kontrę Wisły, a wcześniej w bramce gości kolejna udana interwencja Rodrigo Corralesa.
  • 40'

16:18 Lovro Mihić z lewego skrzydła trafia do elbląskiej bramki.
  • 35'

16:17 Gilberto Duarte dla Wisły
  • 34'

16:16 Jakub Olszewski pewnie trafia w sytuacji sam na sam z bramkarzem i mamy remis.
  • 34'

15:16 Grzegorz Dorsz z lewego skrzydła zdobywa bramkę dla Mebli Wójcik. Na ławkę kar odesłany Valentin Ghionea
  • 32'

14:16 Valentin Ghione dla Wisły
  • 32'

Sime Ivić nie trafia z karnego dla Wisły.
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Meblarze przegrywają z wicemistrzem Polski 14:15.
  • 30'

Dwie minuty kary dla Dana Racotea (Wisła).
  • 30'

14:15 Michał Daszek zdobywa bramkę, nie udało się go zatrzymać elblążanom.
  • 30'

14:14 co za rzut, Mikołaj Kupiec trafia z drugiej linii!
  • 30'

13:14 Maciej Gębala z koła dla Wisły.
  • 29'

13:13 Marcina Szopa trafia po podaniu od Pawła Adamczaka, który wywalczył piłkę w obronie.
  • 28'

12:13 Jose de Toledo dla Wisły.
  • 28'

Bartosz Dudek znowu udanie interweniuje i zatrzymuje piłkę zmierzającą do elbląskiej bramki.
  • 27'

12:12 Mikołaj Kupiec dla Mebli Wójcik
  • 27'

11:12 Jose de Toledo dla Wisły
  • 26'

11:11 elblążanie przejmują piłkę w obronie, ta trafia do Marcina Szopy, który pewnie trafia do bramki gości.
  • 26'

10:11 Marcin Szopa zdobywa bramkę z rzutu karnego
  • 25'

Bartosz Dudek tym razem broni lewą stopą i z dużym spokojem.
  • 23'

9:11 powtórka i znowu trafia Michał Daszek
  • 22'

9:10 Michał Daszek pozostawiony na prawym skrzydle, do niego trafia piłka i nie marnuje tej okazji, pewnie trafiając w okienko elbląskiej bramki.
  • 21'

9:9 Maciej Gębala dla Wisły. Goście chyba nie spodziewali się, że w Elblągu będzie im tak trudno.
  • 21'

9:8 Bartosz Janiszewski trafia!
  • 19'

8:8 Daniel Żółtak dla Mebli, a wcześniej w elbląskiej bramce oczywiście Bartosz Dudek broni rzut z drugiej linii!
  • 18'

Bartosz Dudek broni w sytuacji sam na sam rzut Michała Daszka! Fenomenalna interwencja.
  • 17'

7:8 Michał Daszek z karnego i Wisła prowadzi.
  • 17'

Na ławkę kar odesłany Daniel Żółtak (Meble Wójcik) i rzut karny dla Wisły.
  • 17'

7:7 Bartosz Janiszewski trafia z koła po świetnym podaniu od kolegi i mamy remis
  • 16'

Bartosz Dudek w elbląskiej bramce odbija drugą piłkę z rzędu!
  • 16'

6:7 Jakub Malczewski trafia po tym, jak elblążanie znowu przejęli piłkę w obronie.
  • 15'

5:7 Marcin Szopa zdobywa bramkę. Wcześniej świetna interwencja Bartosza Dudka w elbląskiej bramce.
  • 14'

O czas poprosił trener elblążan Jacek Będzikowski.
  • 13'

4:7 Sime Ivić pewnie z karnego zdobywa bramkę.
  • 12'

4:6 Sime Ivić trafia spod własnego pola karnego
  • 11'

Gra wznowiona.
  • 11'

Chwilowa przerwa w grze po tym, jak kibice z Płocka wyrzucili serpentyny na boisko.
  • 10'

4:5 Valentin Ghionea trafia z prawego skrzydła do elbląskiej bramki.
  • 10'

4:4 Wisła szybko wyrównuje. Lovro Mihić trafia do elbląskiej bramki.
  • 9'

4:3 Mikołaj Kupiec i Meblarze prowadzą! A wcześniej Wisła nie wykorzystała rzutu karnego - piłka odbiła się od poprzeczki.
  • 8'

3:3 Piotr Adamczak trafia do brami gości z drugiej linii.
  • 7'

Dwie minuty kary dla Dmitrija Zhitnikova (Wisła) za utrudnienie wznowienia gry.
  • 6'

2:3 Marcina Szopa z karnego, a wcześnie dwie minuty kary dla Milijana Puśicia (Wisła)
  • 4'

1:3 Paweł Adamczak zdobywa pierwszą, historyczną bramkę dla Meblarzy w zawodowej superlidze.
  • 4'

0:3 Lovro Mihic. Wisła w tych szybkich atakach na razie bezbłędna.
  • 3'

W hali pojawiła się około 40-osobowa grupa kibiców Wisły Płock.
  • 2'

0:2 elblążanie tracą piłkę w ataku, przejmują ją goście i trafia do Valentina Ghionea, który pewnie wykorzystuję kontrę.
  • 1'

0:1 Milijan Puśica trafia do elbląskiej bramki po biodrze Bartosza Dudka.
  • 1'

Rozpoczęła się pierwsza połowa meczu w Elblągu.
  • Dzisiejsze spotkanie w Elblągu poprowadzą sędziowie: Paweł Kaszubski i Piotr Wojdyr.
  • Zakończyła się przedmeczowa prezentacja obu drużyn uświetniona hymnem Polski.
  • Zakończyła się rozgrzewka obu drużyn. Zawodnicy udali się do szatni.
  • Piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg rozpoczynają występy w zawodowej superlidze od pojedynku z wicemistrzem Polski.
  • Dzisiaj rozpoczyna się nowy rozdział w historii męskiej piłki ręcznej w Elblągu.
  • Poznaliśmy składy, w jakich dzisiaj wystąpią drużyny. Zgodnie z nowym regulaminem rozgrywek, mecz nie może zakończyć się remisem. Jeżeli tak się stanie, wtedy zostanie zarządzona dogrywka, a jeżeli i ona nie wyłoni zwycięzcy, to rzuty karne.
  • Witamy z hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu, gdzie za około 25 minut rozpocznie się mecz piłkarzy ręcznych Mebli Wójcik Elbląg z wicemistrzem Polski Orlenem Wisłą Płock.