Leleń - Bednarski, Nadolski, Szur, Dampc, Chwastek (84 Czychowski), Czerwiński, Ciechański (62 Łysiak), Klimczak, Kołc, Mońka

Ferra, Górski, Wicon, Goerke, Brzuzy, Czychowski, Łysiak

Trener
Mateusz Pawlak
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Niewiele było sytuacji podbramkowych, niewiele emocji. Po przeciętnym meczu piłkarze Olimpii Elbląg zremisowali na własnym stadionie z Gryfem Wejherowo 0:0. To szósty remis żółto-biało-niebieskich w tym sezonie.
  • 90'

Żółta kartka dla Dawida Kubowicza (Olimpia)
  • 90'

Paweł Piceluk strzelał sprzed pola karnego, bramkarz łapie piłkę.
  • 90'

Żółta kartka dla Pawła Czychowskiego (Gryf).
  • 90'

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry jeszcze 4 minuty.
  • 87'

Paweł Piceluk strzelał z pola karnego, niecelnie.
  • 85'

Nic nie wskazuje na to, że publiczność na stadionie przy ul. Agrykola doczeka się gola. Do końca meczu pozostało już tylko pięć minut.
  • 84'

Zmiana w Gryfie. Schodzi Robert Chwastek, a za niego Paweł Czychowski.
  • 79'

Kamil Wenger głową strzelał po rzucie wolny, piłka ląduje w rękach bramkarza gości.
  • 78'

Żółta kartka dla Adriana Bednarskiego (Gryf)
  • 76'

Radosław Stępień utrzymał się przy piłce w środkowej strefie boiska, podał do Antona Kołosowa, ten uderzył sprzed pola karnego obok bramki gości.
  • 75'

Zmiana w Olimpii. Za Łukasza Pietronia wszedł Adam Wolak.
  • 74'

Pierwszy rzut rożny dla Gryfa. Po dośrodkowaniu Piotra Kołca piłkę wybija Kacper Tułowiecki.
  • 73'

Na pełnym biegu huknął Radosław Stępień. Piłka ponownie jednak przeleciała nad bramką drużyny z Wejherowa.
  • 71'

Anton Kołosow minął obrońcę, wpadł w pole karne i z jego narożnika strzelił nad bramką gości.
  • 64'

Piotr Kołc uderzył z około 18 metrów. Kacper Tułowiecki pewnie łapie piłkę.
  • 62'

Zmiana w Gryfie. Piotr Łysiak za Daniela Ciechańskiego.
  • 60'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Paweł Piceluk za Damiana Szuprytowskiego.
  • 60'

Teraz dużo szczęścia mieli gospodarze. Przemysław Czerwiński nie wykorzystał tej sytuacji.
  • 58'

Patryk Sokołowski wywalczył piłkę na lewej stronie boiska, pognał do linii końcowej i chciał zagrać w pole karne, ale trafił w obrońcę.
  • 55'

Łukasz Pietroń w doskonałej sytuacji w polu karnym, strzelił prosto w bramkarza gości. Tylko rzut rożny. Piłka dośrodkowana w pole karne, jednak niecelnie uderza Anton Kołosow.
  • 54'

Ponownie Anton Kołosow szukał okazji do zdobycia gola strzelając sprzed pola karnego. Bramkarz Gryfa Dawid Leleń łapie piłkę jednak bez problemów.
  • 52'

Anton Kołosow teraz chyba zbyt szybko zdecydował się na ten strzał. Mocno uderzył sprzed pola karnego, jednak niecelnie.
  • 51'

Adrian Klimczak zakończył akcję gości strzałem z pola karnego, piłka poszybowała nad bramką gospodarzy.
  • 50'

Anton Kołosow biegł z piłką na bramkę gości, interwencja obrońcy Gryfa przerwała jego rajd,. Tylko aut.
  • 46'

Dwie zmiany w Olimpii Elbląg. Za Rafała Lisickiego Rafał Maciążek, a za Bartłomieja Danowskiego - Jakub Bojas.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia remisuje z Gryfem 0:0. Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawym widowiskiem dla kibiców, miejmy nadzieję, że to się zmieni po przerwie.
  • 45'

Robert Chwastek strzela z około 18 metrów, piłkę pewnie łapie elbląski bramkarz Kacper Tułowiecki.
  • 44'

Olimpia dłużej utrzymuje się przy piłce, wymienia dużo podań, ale niewiele z tego wynika.
  • 40'

Żółta kartka dla Łukasza Pietronia (Olimpia) za próbę wymuszenia rzutu karnego.
  • 38'

Damian Szuprytowski uderzył sprzed pola karnego, wysoko, niecelnie...
  • 36'

Na spalonym Przemysław Czerwiński (Gryf).
  • 36'

Pierwsza połowa meczu dobiega powoli końca. Gospodarze jak na razie nie stworzyli poważniejszego zagrożenia pod bramką gości. Podobnie Gryf jeszcze nie zagroził poważniej żółto-biał-niebieskim.
  • 33'

Żółta kartka dla dla Piotra Kołca (Gryf).
  • 32'

Gra wznowiona.
  • 31'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 30'

Patryk Sokołowski zakończył akcję Olimpii po podaniu od Łukasza Pietronia, strzelił jednak słabo i w środek bramki. Bramkarz gości bez problemów złapał piłkę.
  • 27'

Teraz składna akcja Olimpii, na koniec jednak Damian Szuprytowski za mocno podawał do Łukasza Pietronia i piłka opuszcza boisko.
  • 26'

Przemysła Czerwiński strzelał sprzed pola karnego na elbląską bramkę, mocno niecelnie.
  • 24'

Damian Szuprytowski strzelał z dystansu, ale obił jednego z rywali.
  • 21'

Maciej Dampc podawał w pole karne do Roberta Chwastka, ten do Łukasza Nadolskiego. Piłkarz Gryfa zdecydował się na strzał, ale mocno niecelny.
  • 18'

Rafał Lisiecki dośrodkował w pole karne wejherowian, ale żaden z jego kolegów nie zdążył do piłki.
  • 16'

Rzut wolny około 30 metrów od bramki gości dla Olimpii po faulu na Bartłomieju Danowskim. Anton Kołosow głową, ale bramkarz Gryfa pewnie łapie piłkę.
  • 12'

Rzut wolny dla Gryfa sprzed pola karnego. Piotr Kołc posłał piłkę obok elbląskiej bramki.
  • 10'

Żółta kartka dla Radosława Stępnia (Olimpia), który faulował rywala wychodzącego na czystą pozycję.
  • 10'

Rzut wolny dla gości w środkowej strefie boiska. Piłka posłana w pole karne elblążan, pewnie ją łapie Kacper Tułowiecki.
  • 8'

Dużo podań w grze Olimpii, ale niewiele z tego wynika.
  • 7'

Na spalonym Przemysław Mońka (Gryf).
  • 5'

Ładna, składna akcji Olimpii. Gospodarze sprzed własnego pola karnego wyprowadzili piłkę aż w okolice pola karnego Gryfa, tutaj strzelał Łukasz Pietroń, ale niecelnie.
  • 3'

Błąd w obronie elblążan i na szczęście dla nich Adrian Klimczak nie opanował tej piłki, bo byłoby groźnie.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu.
  • Zakończyła się rozgrzewka. Już za chwilę rozpoczną się emocje.
  • Najskuteczniejsi strzelcy Gryfa to: Adrian Klimczak i Piotr Kołc, którzy mają na koncie po 3 gole. Dla Olimpii najwięcej bramek zdobył Łukasz Pietroń (5), a po nim Anton Kołosow (3).
  • Olimpia w tabeli zajmuje 11 miejsce. Żółto-biało-niebiescy mają na koncie 1 zwycięstwo, 5 remisów i 1 porażkę.
  • Gryf Wejherowo zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli. Jego dotychczasowy bilans to: 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki.
  • Znamy już składy, w jakich obie drużyny rozpoczną sobotni mecz w Elblągu. W Olimpii trzy zmiany w porównaniu do ostatniego spotkania w Bełchatowie zremisowanego 2:2. Tym razem na ławce rezerwowych usiądą: Jakub Bojas, Rafał Maciążek i Michał Ressel. Szansę gry od pierwszej minuty dostaną: Rafał Lisiecki, Radosław Stępień i Bartłomiej Danowski.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około pół godziny rozpocznie się mecz piłkarzy Olimpii Elbląg z Gryfem Wejherowo. Obecnie trwa rozgrzewka obu drużyn.