Szywerska, Powaga — Balsam, Dankowska, Hawryszko, Grobelska, Waga, Muchocka, Jędrzejczyk, Kwiecińska, Powaga, Gerej, Lisewska, Stokłosa, Świerżewska, Andrzejewska, Szopińska

Marta Łyszczyk (11), Monika Kaźmierska (26), Martyna Michalak (32, 42, 58), Oliwia Bartkowska (51)

Słota, Olejnik, Demiańczuk — Skalska, Wojda, Mączka, Wesołowska, Łuczkowska, Kaźmierska, Łyszczyk, Szymańska, Bartkowska, Linkowska, Michalak

Trener
Andrzej Dudkowski
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Piłkarki ręczne Kram Start Elbląg rozgromiły beniaminka KPR Gminy Kobierzyce 33:18. Gratulujemy. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 60'

33:18 Paulina Wojda dla KPR
  • 58'

Na ławkę kar odesłane Martyna Michalak (KPR) i Aleksandra Stokłosa (Kram Start). Dla Michalak to trzecia dwuminutowa kara i w konsekwencji czerwona kartka.
  • 57'

33:17 Ewa Andrzejewska dla Kram Start
  • 56'

32:17 Aleksandra Jędrzejczyk z karnego.
  • 55'

31:17 Dominika Grobelska... gospodynie teraz z dużą łatwością zdobywają kolejne bramki.
  • 55'

30:16 Aleksandra Kwiecińska pięknym rzutem zdobywa bramkę dla gospodyń.
  • 54'

29:17 Anna Mączka z karnego dla KPR
  • 54'

Dwie minuty kary dla Ewy Andrzejewskiej (Kram Start).
  • 53'

29:16 Dominika Grobelska
  • 53'

28:16 Aleksandra Kwiecińska
  • 52'

27:16 nie zawahała się teraz Aleksandra Kwiecińska widząc lukę w obronie rywalek i zdobywa bramkę dla Kram Startu. O czas poprosił trener zespołu z Kobierzyc.
  • 51'

26:16 Aleksandra Jędrzejczyk z karnego w samo "okienko" bramki gości.
  • 51'

Dwie minuty kary dla Oliwii Bartkowskiej (KPR).
  • 50'

25:16 Martyna Michalak dla KPR
  • 49'

25:15 Joanna Waga i Kram Start prowadzi już dziesięcioma bramkami.
  • 48'

24:15 a teraz Sylwia Lisewska kończy celnym rzutem swój indywidualny rajd.
  • 47'

23:15 Aleksandra Jędrzejczyk minęła rywalki jak tyczki i zdobywa bramkę.
  • 46'

22:15 Aleksandra Jędrzejczyk trafia z karnego.
  • 44'

21:15 Aleksandra Dankowska dla Kram Startu
  • 44'

20:15 Daria Gerej kończy kontrę Startu zdobywając bramkę.
  • 43'

Dwie minuty dla Martyny Michalak (KPR).
  • 42'

19:15 ponownie Marta Łyszczyk z lewego skrzydła trafia do bramki Kram Startu.
  • 40'

19:14 Marta Łyszczyk z lewego skrzydła posyła piłkę do elbląskiej bramki. To dopiero druga bramka KPR w drugiej części meczu.
  • 39'

19:13 piłka trafia na koło do Aleksandry Dankowskiej, a ta pewnie wykorzystuje tę sytuację. Trener KPR Andrzej Dudkowski prosi o czas.
  • 38'

18:13 Daria Gerej
  • 37'

17:13 Ewa Andrzejewska w samo okienko bramki gości.
  • 36'

16:13 Anna Mączka dostrzegła lukę w elbląskiej obronie i nie zmarnowała tej sytuacji.
  • 35'

16:12 Aleksandra Jędrzejczyk przedarła się w efektownym sposób przez obronę rywalek. Rośnie przewaga gospodyń.
  • 34'

15:12 Ewa Andrzejewska dla Startu
  • 34'

Popisy bramkarek. Najpierw broni Katarzyna Demiańczuk, a za chwilę z drugiej strony boiska pojedynek jeden na jeden wygrała Sołomija Szywerska.
  • 33'

14:12 Aleksandra Jędrzejczyk trafia dla Startu z rzutu karnego.
  • 32'

Dwie minuty kary dla Martyny Michalak.
  • 31'

Gra wznowiona. Sylwia Lisewska chwilę odpocznie na ławce rezerwowych.
  • 31'

Sylwia Lisewska dostała piłką w głowę i padła na parkiet. Chwilowa przerwa w grze.
  • 31'

Witamy po przerwie. Rozpoczęła się druga część spotkania.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Kram Start Elbląg prowadzi ze skazywanym na pożarcie KPR Gminy Kobierzyce tylko 13:12.
  • 30'

13:12 Sylwia Lisewska jeszcze zdążyła w pierwszej połowie wyprowadzić Start na prowadzenie.
  • 30'

12:12 Anna Mączka trafia dla KPR, piłka między nogami Sołomij Szywerskiej wpadła do siatki.
  • 29'

Katarzyna Demiańczuk broni rzut Aleksandry Jędrzejczyk.
  • 28'

Katarzyna Demiańczuk w niezłej formie. Teraz obroniła rzut Sylwii Lisewskiej z drugiej linii.
  • 27'

Katarzyna Demiańczuk znowu obroniła rzut karny - tym razem rzucała Sylwia Lisewska.
  • 27'

12:11 Marta Łyszczyk. KPR zdobywa bramkę, chociaż gra w osłabieniu.
  • 26'

Katarzyna Demiańczuk znowu broni rzut karny - tym razem wykonywany przez Joannę Wagę.
  • 26'

Na ławkę kar odesłana Monika Kaźmierska i rzut karny dla Startu Elbląg.
  • 25'

12:10 Oliwia Bartkowska posyła piłkę tuż obok słupka do elbląskiej bramki.
  • 22'

12:9 Paulina Muchocka dla Startu
  • 22'

11:9 Martyna Michalak niepilnowana przez elblążanki pokonuje bramkarkę Startu.
  • 21'

11:8 Aleksandra Kwiecińska nie boi się rzucać i ponownie trafia.
  • 21'

10:8 Anna Mączka dla KPR.
  • 20'

10:7 Aleksandra Kwiecińska pokonuje bramkarkę KPR rzutem z drugiej linii.
  • 20'

9:7 Marta Łyszczyk z lewego skrzydła zdobywa bramkę dla gości.
  • 16'

9:6 Monika Kaźmierska dla KPR.
  • 15'

9:5 Dominika Grobelska ponownie trafia z lewego skrzydła. A wcześniej z drugiej strony boiska Sołomija Szywerska broni rzut Anny Mączki.
  • 14'

8:5 Sylwia Lisewska trafia dla Startu
  • 13'

7:5 Marta Mączka ponownie. Sypią się bramki jak z rogu obfitości.
  • 13'

7:4 Aleksandra Dankowska dla Startu
  • 12'

6:4 Marta Mączka dla KPR
  • 12'

6:3 Dominika Grobelska trafia z lewego skrzydła dla Startu.
  • 11'

Na ławkę kar odesłana Marta Łyszczyk (KPR).
  • 11'

5:3 Magda Balsam zdobywa bramkę dla Startu po kontrze i podaniu od Patrycji Świerżewskiej, która przechwyciła piłkę w obronie.
  • 8'

4:3 piłka trafia do Aleksandry Dankowskiej na kole, a zawodniczka Startu się nie myli i po raz drugi w tym meczu gospodynie na prowadzeniu.
  • 7'

3:3 błąd zespołu gości, Start przejmuje piłkę i Joanna Waga doprowadza do wyrównania.
  • 7'

2:3 Patrycja Świerżewska dla Startu
  • 6'

1:3 Martyna Michalak szalej na kole i zdobywa kolejną bramkę dla KPR.
  • 6'

Katarzyna Demiańczuk broni rzut karny wykonywany przez Sylwię Lisewską.
  • 5'

1:2 Barbara Szymańskiej z linii 9 metrów pokonuje elbląską bramkarkę i KPR prowadzi.
  • 2'

1:1 Martyna Michalak trafia do elbląskiej bramki z koła i mamy remis.
  • 1'

1:0 pierwsza akcja Startu zakończona zdobyciem bramki przez Magdalenę Balsam
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu!
  • Rozpoczęła się prezentacja obu drużyn. Na początek zawodniczki z Kobierzyc, które dzisiaj wystąpią w żółto-czarnych strojach, a po nich prezentują się elblążanki.
  • Wraz z rozpoczęciem meczu ruszy głosowanie na najlepszą zawodniczkę Kram Startu Elbląg w dzisiejszym meczu. Głosować można na naszej stronie www.dziennikelblaski.pl
  • Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Arkadiusz Filipiak i Tomasz Filipiak (Siemichocze).
  • Trwa rozgrzewka obu drużyn. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są elblążanki, które po dwóch kolejkach spotkań prowadzą w tabeli z kompletem 4 punktów.
  • Witamy z hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej, gdzie dzisiaj w 3. kolejce spotkań piłkarki ręczne Kram Start Elbląg zmierzą się z KPR Gminy Kobierzyce.