Szywerska, Powaga - Balsam, Dankowska, Grobelska, Waga, Muchocka, Jędrzejczyk, Kwiecińska, Gerej, Lisewska, Stokłosa, Świerżewska, Andrzejewska, Szopińska

Hoffman, Ciesiółka - Bielecka, Bilenia, Tomczyk, Maziarz, Kobzar, Załoga, Jasińska, Kanicka, Oreszczuk, Janas, Koc, Filończuk

Trener
Tomasz Konitz
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Kram Start Elbląg pewnie pokonał KPR Jelenia Góra 33:26. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 60'

33:26 Sabina Kobzar trafia do elbląskiej bramki rzutem z biodra.
  • 60'

Przed nami ostatnia minuta gry. Andrzej Niewrzawa, trener piłkarek ręcznych Kram Startu, poprosił jeszcze o czas.
  • 59'

Dwie minuty kary dla Aleksandry Jędrzejczyk (Kram Start).
  • 59'

33:25 Aleksandra Jędrzejczyk
  • 59'

32:25 Karolina Kanicka dla KPR.
  • 56'

Tomasz Konitz, trener KPR Jelenia Góra, poprosił o czas.
  • 55'

32:24 Aleksandra Kwiecińska dla Kram Startu
  • 54'

31:24 Joanna Załoga zdobywa 24 bramkę dla KPR i swoją 11 w tym meczu.
  • 52'

31:23 dla Kram Startu trafia Daria Gerej
  • 51'

30:23 Sylwia Lisewska podwyższa prowadzenie elblążanek
  • 51'

29:23 Joanna Załoga zdobywa bramkę z karnego.
  • 49'

29:22 Joanna Załoga z lewego skrzydła rzuca bramkę dla KPR
  • 49'

29:21 Daria Gerej kończy bramką kontratak Kram Startu
  • 46'

28:21 Sylwia Lisewska pewnie, mocnym rzutem pokonuje bramkarkę KPR z rzutu karnego.
  • 45'

27:21 Paulina Muchocka. Kram Start ma ten mecz pod kontrolą.
  • 44'

26:21 Sylwia Jasińska z najbliższej odległości trafia do bramki gospodyń
  • 43'

26:20 Aleksandra Dankowska i trener gości Tomasz Konitz prosi o czas.
  • 42'

25:20 Joanna Załoga ponownie pewnie trafia z karnego dla KPR
  • 42'

• 41'

25:19 Magda Balsam dla Kram Startu
  • 40'

24:19 świetna akcja Kram Startu i bramkę zdobywa Aleksandra Jędrzejczyk.
  • 39'

Dwie minuty kary dla Oktawii Bieleckiej (KPR) za faul na Magdzie Balsam.
  • 38'

23:19 Joanna Załoga ponownie trafia z karnego i KPR przegrywa już tylko czterema bramkami.
  • 37'

23:18 Joanna Załoga zdobywa bramkę z rzutu karnego
  • 36'

23:17 Aleksandra Tomczyk dla KPR.
  • 35'

23:16 atomowy i celny rzut Sylwii Lisewskiej z drugiej linii
  • 34'

Sylwia Lisewska nie wykorzystała rzutu karnego dla Kram Startu.
  • 34'

Sołomija Szywerska broni rzut Oktawii Bieleckiej.
  • 33'

Dwie minuty kary dla Joanny Wagi.
  • 33'

22:16 Joanna Waga dla Kram Startu
  • 32'

21:16 Ewa Andrzejewska na pełnym biegu i w wyskoku zdobywa bramkę dla Kram Startu
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Kram Start Elbląg prowadzi z KPR Jelenia Góra 20:16, chociaż na dobrą sprawę powinien wyżej.
  • 30'

20:16 Joanna Załoga dla KPR
  • 30'

20:15 Joanna Załoga dla KPR
  • 30'

20:14 Aleksandra Stokłosa - szybka odpowiedź elblążanek.
  • 29'

19:14 Sabina Kobzar trafia do elbląskiej bramki.
  • 29'

19:13 Ewa Andrzejewska trafia dla Kram Startu.
  • 28'

18:13 Oktawia Bielecka dla KPR. Teraz trochę słabsza gra ze strony Kram Startu.
  • 25'

O czas poprosił trener Kram Startu Andrzej Niewrzawa.
  • 24'

18:12 Joanna Załoga zdobywa trzecią bramkę z rzędu dla KPR - tym razem jednak nie ze skrzydła.
  • 24'

18:11 Magdalena Szopińska dla Kram Startu z prawego skrzydła zdobywa bramkę.
  • 23'

17:11 Joanna Załoga ponownie wcisnęła piłkę z lewego skrzydła do elbląskiej bramki.
  • 22'

17:10 Sylwia Lisewska pewnie trafia z karnego.
  • 22'

Dwie minuty kary dla Sylwii Jasińskiej (KPR).
  • 22'

16:10 Joanna Załoga z lewego skrzydła rzuca bramkę dla KPR.
  • 21'

16:9 Joanna Waga. Rośnie prowadzenie Kram Startu.
  • 20'

Dwie minuty kary dla Natalii Janas (KPR) za faul na Aleksandrze Stokłosie.
  • 20'

15:9 Aleksandra Dankowska rzuca bramkę z koła dla Kram Startu.
  • 19'

14:9 Aleksandra Kwiecińska ponownie zdobywa bramkę - to jej czwarta bramka w tym meczu.
  • 18'

13:9 Sylwia Jasińska dla KPR.
  • 18'

13:8 Joanna Waga powiększa prowadzenie Kram Startu do pięciu bramek
  • 17'

12:8 Sylwia Lisewska potężnym rzutem trafia do bramki gości.
  • 17'

11:8 Natalia Janas z prawego skrzydła zdobywa bramkę dla KPR
  • 16'

Trener KPR Tomasz Konitz poprosił o czas.
  • 16'

11:7 Dominika Grobelska trafia do bramki gości.
  • 15'

10:7 Aleksandra Kwiecińska ponownie zdobywa bramkę dla Kram Startu rzutem z dystansu.
  • 15'

9:7 szybka odpowiedź KPR i trafienie Aleksandry Tomczyk.
  • 14'

9:6 Aleksandra Kwiecińska posłał piłkę do bramki tuż przy prawym słupku.
  • 13'

8:6 Aleksandra Tomczyk dla KPR
  • 13'

8:5 Magda Balsam pewnie kończy kontrę po podaniu od Sołomiji Szywerskiej. Kolejna taka akcja w tym meczu.
  • 11'

7:5 Aleksandra Dankowska dla Kram Startu
  • 11'

Sabina Kobzar nie wykorzystała rzutu karnego dla KPR Jelenia Góra. Jej rzut broni Klaudia Powaga!
  • 10'

6:5 Sylwia Lisewska dla Kram Startu
  • 10'

5:5 Joanna Załoga trafia z lewego skrzydła po ładnej akcji KPR i podaniu od Sabiny Kobzar.
  • 8'

5:4 Aleksandra Kwiecińska trafia mocno z drugiej linii, piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.
  • 7'

4:4 ponownie na kole nieupilnowana przez gospodynie Oktawia Bielecka doprowadza do remisu.
  • 6'

4:3 Sylwia Lisewska pewnie trafia z karnego i Kram Start ponownie na prowadzeniu.
  • 5'

3:3 Oktawia Bielecka trafia do elbląskiej bramki z koła.
  • 5'

3:2 Paulina Muchocka
  • 5'

2:2 Sabina Kobzar
  • 4'

2:1 Sabina Kobzar zdobywa pierwszą bramkę dla KPR z karnego.
  • 3'

2:0 Aleksandra Dankowska dla Kram Startu
  • 2'

1:0 Magda Balsam kończy kontrę Kram Startu i pewnie wykorzystuje sytuacje sam na sam z bramkarką po podaniu od Sołomiji Szywerskiej.
  • Rozpoczął się mecz w Elblągu
  • Rozpoczęła się prezentacja obu drużyn.
  • W pierwszej rundzie elbląskie szczypiornistki bez żadnych problemów pokonały na wyjeździe KPR Jelenia Góra 35:18 i jest to ich najwyższe zwycięstwo w tym sezonie.
  • Witamy z hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu, gdzie za około 15 minut rozpocznie się mecz piłkarek ręcznych Kram Startu Elbląg z KPR Jelenia Góra. Obecnie trwa rozgrzewka obu drużyn.