Szywerska, Powaga, Klarkowska - Balsam, Dankowska, Hawryszko, Grobelska, Waga, Jędrzejczyk, Kwiecińska, Lisewska, Stokłosa, Świerżewska, Andrzejewska, Szopińska

Rohackova, Dolakova - Mylkova, Konecna, Tomascheova, Sekulova, Svirakova, Polaskova, Rechtorisova, Marcikova, Revajova, Kostelna

Trener
Peter Olsavsky
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Piłkarki ręczne Kram Startu Elbląg pokonały czeski DHC Sokół Paruba 29:24 w pierwszy meczu 1/4 finału Challenge Cup. Rewanż za tydzień w Czechach. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 60'

29:24 Sylwia Lisewska trafia!
  • 60'

Andrzej Niewrzawa, trener Kram Startu Elbląg, na 12 sekund przed końcem prosi o czas. Jego drużyna gra w osłabieniu. Jak wykorzysta te ostatnie sekundy pierwszego meczu 1/4 finału Challenge Cup?
  • 60'

28:24 Marcikova z karnego
  • 60'

Dwie minuty kary dla Joanny Wagi (Kram Start).
  • 58'

28:23 Patrycja Świerżewska z karnego
  • 57'

27:23 ponownie Svirakova dla gości
  • 57'

27:22 Sylwia Lisewska
  • 56'

26:22 Svirakova dla Sokoła
  • 56'

26:21 ale Aleksandra Stokłosa trafia z akcji.
  • 55'

Aleksandra Stokłosa nie wykorzystała rzutu karnego.
  • 55'

Dwie minuty kary dla Alici Kostelnej (Sokół).
  • 55'

25:21 Marcikova trafia rzutem z drugiej linii
  • 54'

25:20 Dominika Grobleska świetnie wyszła do kontry i kończy indywidualny rajd przez całe boisko zdobyciem bramki.
  • 52'

Andrzej Niewrzawa, trener Kram Startu Elbląg, poprosił o czas.
  • 52'

24:20 Kostelna trafia z drugiej linii.
  • 51'

24:19 Tomasechova dla Sokoła
  • 50'

O czas poprosił trener gości.
  • 50'

24:18 Aleksandra Stokłosa z karnego
  • 47'

23:18 Sylwia Lisewska
  • 47'

22:18 Polaskova dla Sokoła
  • 46'

22:17 Aleksandra Kwiecińska z drugiej linii!
  • 46'

Na trybunach przez cały czas wsparcie dla kibiców."Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię"
  • 45'

21:17 Aleksandra Dankowska dla Kram Startu
  • 44'

20:17 kolejna piękna bramka Sylwii Lisewskiej
  • 43'

19:17 Marcikova zdobywa bramkę z rzutu karnego.
  • 42'

19:16 Ewa Andrzejewska zdobywa bramkę dla gospodyń, a trener gości prosi o czas.
  • 40'

18:16 Marcikova dla gości
  • 38'

18:15 ponownie Magda Balsam z prawego skrzydła zdobywa bramkę dla Kram Startu
  • 38'

17:15 szybka odpowiedź Czeszek
  • 38'

17:14 Magda Balsam trafia z prawego skrzydła
  • 36'

16:14 Konecna dla Sokoła
  • 36'

16:13 piękna kontra Kram Startu i bramka Magdy Balsam
  • 35'

Bramkarka Sokoła po raz drugi w tym meczu broni rzut karny - tym razem wykonywany przez Joannę Wagę.
  • 34'

15:13 Mylkova dla Sokoła
  • 33'

15:12 Aleksandra Jędrzejczyk z lewego skrzydła
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Kram Start Elbląg prowadzi z DHC Sokołem Poruba 14:12.
  • 30'

14:12 Aleksandra Jędrzejczyk ponownie z lewego skrzydła
  • 29'

13:12 Mylkova dla Sokoła
  • 29'

13:11 Aleksandra Kwiecińska z drugiej linii!
  • 28'

12:11 Aleksandra Jędrzejczyk trafia z lewego skrzydła
  • 27'

Bramkarka Sokoła broni rzut karny wykonywany przez Sylwię Lisewską.
  • 27'

Dwie minuty kary dla Kostelnej (DHC Sokół).
  • 26'

11:11 Marcikova pięknym rzutem z drugiej linii doprowadza do remisu
  • 26'

11:10 Rechtorisova dla Sokoła zdobywa bramkę z prawego skrzydła
  • 24'

Dwie minuty dla Dominiki Grobelskiej (Kram Start).
  • 23'

11:9 Svirakova dla zespołu z Czech
  • 23'

A teraz o czas prosi trener drużyny gości.
  • 23'

11:8 Aleksandra Jędrzejczyk
  • 21'

Rzut rywalek broni Sołomija Szywerska.
  • 21'

10:8 Sylwia Lisewska potężnym rzutem z drugiej linii trafia w samo okienko bramki Czeszek
  • 20'

• 20'

9:8 Konecna ponownie dla gości.
  • 19'

9:7 Sylwia Lisewska z drugiej linii
  • 18'

8:7 Konecna dla gości
  • 16'

A teraz poprzeczka ratuje Kram Start przed utratą bramki.
  • 16'

Sołomija Szywerska w udanej interwencji po potężnym rzucie z drugiej linii
  • 15'

8:6 Joanna Waga minęła rywalki jak tyczki i posłała piłkę do siatki
  • 12'

7:6 Magda Balsam wyprowadza Kram Start na prowadzeniu po podaniu od Aleksandry Jędrzejczyk
  • 12'

6:6 Aleksandra Dankowska trafia z koła
  • 11'

5:6 Marcikova rzutem z biodra posyła piłkę do elbląskiej bramki
  • 10'

5:5 piękny, celny rzut z drugiej linii Patrycji Świerżewskiej
  • 9'

Aleksandra Jędrzejczyk w sytuacji sam na sam z bramkarką trafia w... słupek. Jęk zawodu na trybunach
  • 8'

4:5 Ewa Andrzejewska dla Kram Startu
  • 8'

3:5 Svirakova przedarła się przez elbląską obronę.
  • 7'

3:4 Patrycja Świerżewska kończy akcję Kram Startu bramką.
  • 7'

2:4 Alicja Kostelna ponownie trafia do elbląskiej bramki, a z drugiej strony boiska elblążanki trafiają w poprzeczkę.
  • 4'

2:3 potężny rzut Alicji Kostelnej i po raz pierwszy zespół gości na prowadzeniu.
  • 3'

2:2 Czeszki szybko wyrównują
  • 3'

2:1 Ewa Andrzejewska wyprowadza Kram Start na prowadzenie
  • 2'

1:1 bramka dla gości, Marketa Dolakova
  • 2'

1:0 Sylwia Lisewska pewnie trafia z karnego.
  • 1'

Sołomija Szywerska broni rzut po pierwszej akcji Czeszek.
  • 1'

Rozpoczęła się pierwsza połowa meczu w Elblągu.
  • Rozpoczęła się prezentacja obu drużyn.
  • Dzisiejsze spotkanie w Elblągu poprowadzą sędziowie z Włoch: Simone Francesco i Monitillo Pietro.
  • Witamy z hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej, gdzie dosłownie za kwadrans powinien rozpocząć się pierwszy mecz 1/4 finału Challenge Cup, w którym piłkarki ręczne Kram Startu Elbląg zmierzą się z DHC Sokołem Poruba z Czech.