Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Podziel się:

Podziel się:

Skala tego barbarzyństwa poraża

W dniu 08.08.2017 r. wdowa po adm. Karwecie na konferencji prasowej ujawnia wyniki ekshumacji. W trumnie, jak powiedziała drżącym głosem znajdowały się czarne worki na śmieci i obce szczątki ludzkie

W dniu 08.08.2017 r. wdowa po adm. Karwecie na konferencji prasowej ujawnia wyniki ekshumacji. W trumnie, jak powiedziała drżącym głosem znajdowały się czarne worki na śmieci i obce szczątki ludzkie

Mariola Karweta na konferencji prasowej mówiła o ekshumacji szczątków swojego męża. Odbyła się ona 26 czerwca. Następnie trumnę przewieziono do Instytutu Medycyny Sądowej w Warszawie.

Otwarto trumnę, zobaczyłam mundur mojego męża. Pod mundurem bielizna, nie jego - mała, w znacznie mniejszym rozmiarze, zielona, sądzę, że należała do przedstawiciela wojsk lądowych, szczuplejszego, niższego od mojego męża.

Pod bielizną worki - jeden to worek, w jakim zwykle są transportowane ciała ofiar katastrof, morderstw, tyle tylko, że zwinięty i powiązany białym sznurem nylonowym, na jakim wieszano pranie. Obok dwa worki duże, ciemne, na śmieci. I reklamówka żółta, przejrzysta. Tak pochowano mojego męża, ale to nie wszystko

- mówiła Karweta. W workach na śmieci były szczątki ośmiu osób, w tym jej męża oraz szczątki dwóch osób, których nie dało się zidentyfikować. Ponadto szczątki jej męża znaleziono w czterech innych trumnach. Wdowa wyjaśniła, że boi się zorganizować pogrzeb, bo fragmenty ciała mogą być znalezione też po kolejnych ekshumacjach.

To był Dowódca Marynarki Wojennej Sił Zbrojnych RP i tak został potraktowany razem z workami na śmieci !!!!!!

Admirał był nie tylko Naczelnym Dowódcą Polskiej Marynarki Wojennej ale i dowódcą NATO. Jak to się stało iż ówczesna elita państwowa na to wyraziła zgodę i przyzwolenie państwa Polskiego.

Zgroza i poniżenie, ciśnie się na usta słowo - specjalnie, celowo ale dlaczego ?

Powstańcy Warszawscy polegli w czasie walk byli chowani w godniejszych warunkach i to w palącej się i burzonej przez Niemów Warszawie.

Komentarz w tej sprawie jest zbyteczny, według mnie, powinien jak najszybciej przemówić Prokurator RP i Trybunał Stanu. Tylko w ten sposób my jako Polacy mogą oczyścić się z tej narodowej hańby i ukarać przykładnie winnych.

Rozumiem, że wszyscy wyniesiemy wnioski z tej hańby ( inaczej tego nazwać nie można), a swoją dezaprobatę takim działaniom jak opisane, pokażą przy urnach wyborczych, a formacja polityczna , która wówczas kierowała państwem, już nigdy nie ujrzy światła polskiej polityki.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Przybylski
Oceń artykuł:

(0)