OŚWIADCZENIE KANDYDATÓW STARTUJĄCYCH W WYBORACH NA PREZYDENTA MIASTA ELBLĄGA

2024-03-16 13:16:49(ost. akt: 2024-03-16 13:25:11)

Autor zdjęcia: Facebook/Andrzej Śliwka

Kandydaci na prezydenta Elbląga: Sławomir W. Malinowski, Stefan Rembelski, Paweł Rodziewicz i Andrzej Śliwka wystosowali oświadczenie, w którym deklarują, że pomimo dzielących ich różnic politycznych oczekują merytorycznej i poważnej debaty o przyszłości miasta. Jednocześnie nie zgadzają się na hejt, posługiwanie się kłamstwami i pomówieniami.
OŚWIADCZENIE

Pomimo dzielących nas różnic politycznych oraz odmiennych wizji Elbląga zależy nam, aby wróciła merytoryczna i poważna debata o przyszłości naszego miasta, której w ostatnich latach nie było.
Nie zgadzamy się na hejt, posługiwanie się kłamstwem i pomówieniami.
Apelujemy do prezydenta Witolda Wróblewskiego i popieranego przez niego kandydata na prezydenta - Michała Missana o uczciwą, kulturalną kampanię wyborczą, a także o nieinspirowanie swoich współpracowników do hejtu i polityki oszczerstw.
Potępiamy działania podjęte przez panów zaplecze polityczne, które prowadzi brudną kampanię pomawiającą pozostałych kandydatów.
Ze swej strony niezmiennie deklarujemy, że będziemy prowadzili kampanię fair, będziemy się ścierać wyłącznie na programy, argumenty i wizje przyszłości miasta.

Sławomir W. Malinowski
Stefan Rembelski
Paweł Rodziewicz
Andrzej Śliwka