Poniedziałek, 20 września 2021. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Uciekł przed policjantami prosto do swojego mieszkania

2013-03-08 10:58:07 (ost. akt: 2013-03-08 10:58:32)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Poszukiwany listem gończym, a właściwie 4 listami gończymi i 5 nakazami doprowadzenia 21-letni Wojciech C. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu, do którego uciekł przed policjantami. Teraz najbliższe kilka lat spędzi w zakładzie karnym. Ciążą na nim liczne wyroki za popełnione przestępstwa.

Zatrzymanie mężczyzny miało miejsce wczoraj około godziny 19.00 przy ul. Robotniczej w Elblągu. 21-latek widząc policjantów próbował ukryć się w mieszkaniu. Zamknął drzwi, zgasił światło i…. udawał, że go tam nie ma. Nie zmyliło to funkcjonariuszy. Gdy na głośne pukanie i wezwania do otwarcia drzwi nikt nie reagował. Policjanci postanowili te drzwi otworzyć siłowo. Gdy weszli już do mieszkania okazało się, że wewnątrz jest poszukiwany od 2 lat mężczyzna.

Był nim 21-letni Wojciech C. To właśnie za nim sąd wydał 4 listy gończe a także 5 nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego – każdy do innej sprawy. Mimo młodego wieku zatrzymany „dorobił” się kilku wyroków skazujących m.in. za: paserstwo, kradzieże, kradzieże z włamaniem, dewastacje, pobicie a nawet kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. 21-latek trafi teraz na kilka najbliższych lat do zakładu karnego.
mł. asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB