środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Mecz Olimpii ze Stalą przełożony na 3 kwietnia

2013-03-19 11:04:02 (ost. akt: 2013-03-19 10:20:00)
Sparing Olimpii Elbląg

Sparing Olimpii Elbląg

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Zaplanowany na najbliższą środę (20.03) mecz II ligi piłki nożnej, pomiędzy Olimpią Elbląg, a Stalą Rzeszów nie odbędzie się. Powodem jest stan płyty boiska przy ul. Agrykola 8.

Powrót zimy skutecznie opóźnia inaugurację rundy wiosennej piłkarzom II-ligowej Olimpii Elbląg. Podopieczni Olega Raduszki swoje pierwsze ligowe spotkanie mieli rozegrać 9 marca, ale na przeszkodzie stanęły złe warunki atmosferyczne. Z tego samego powodu nie rozegrane zostało także kolejne spotkanie z Wigrami Suwałki.

Okazuje się jednak, że kibice żółto-biało-niebieskich na inaugurację będą musieli jeszcze poczekać. Po raz kolejny dokonano zmiany terminu meczu 18. kolejki pomiędzy Olimpią, a Stalą Rzeszów. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zadecydował, że spotkanie odbędzie się 3 kwietnia o godz. 16.

Mecz pierwotnie miał odbyć się 10 marca, ale z uwagi na warunki atmosferyczne i stan płyty boiska w Elblągu został przeniesiony na 20 marca. Niestety również i w tym terminie rozegranie meczu okazało się niemożliwe.
kmf

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB