Sobota, 4 grudnia 2021. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Zostań bursztynową miss Polski 2013. Trwają eliminacje

2013-03-26 20:08:46 (ost. akt: 2013-03-26 19:12:27)
Laureatki konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012


Laureatki konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012


Autor zdjęcia: archiwum AM-R Lider

Trwają internetowe eliminacje do konkursu Bursztynowa Miss Polski 2013. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony konkursu www.bursztynowamiss.pl.

— Aby wziąć udział w konkursie internetowym, należy zapoznać się z regulaminem tych eliminacji, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do nas wraz z trzema swoimi zdjęciami — informuje Adam Brinkiewicz z Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider w Elblągu, główny organizator Bursztynowej Miss Polski.

Już od połowy grudnia internauci mają możliwość oddawania głosów. To właśnie oni zdecydują, która z dziewcząt zakwalifikuje się do finału, jaki odbędzie się 17 sierpnia w Ustce. Dotychczas do eliminacji zgłosiło się 26 dziewcząt. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość oddania jednego głosu na każdą z kandydatek w skali ocen od 1 do 10.

Aktualnie na prowadzeniu jest Anna Kruszyńska z Elbląga, ze średnią ocen 7,83. Na drugim miejscu znajduje się Sandra Kalinowska ze Szczecina, a tuż za nią Paulina Błażejewicz. Prezentacje kandydatek znajdują się na oficjalnej stronie konkursu Bursztynowa Miss Polski.
Laureatka eliminacji internetowych zostanie pierwszą finalistką ogólnopolskiego konkursu piękności pn. Bursztynowa Miss Polski 2013.
jago

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB