Niedziela, 19 września 2021. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Turniej gry MTG w Bibliotece Elbląskiej

2013-03-28 16:05:20 (ost. akt: 2013-03-28 13:41:10)
Turniej gry MTG odbędzie się po raz drugi

Turniej gry MTG odbędzie się po raz drugi

Autor zdjęcia: Dominik Żyłowski

W sobotę 6 kwietnia o godz. 10. już po raz drugi RPG Elbląg i Biblioteka Elbląska zapraszają na turniej gry MTG, połączony z pokazem gier karcianych i planszowych. Turniej odbędzie się w Sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej. Wstęp wolny.

Sobotnie Eventy Fantastyki (SEF) jest to inicjatywa mająca na celu wzbogacenie życia kulturalnego mieszkańców Elbląga i jego okolic poprzez organizowanie comiesięcznych otwartych wydarzeń, w trakcie których rozgrywane są turnieje gier karcianych, planszowych, bitewnych, a także pojawiają się inne atrakcje związane z ową dziedziną.

Obecnie jest to drugie wydarzenie, organizowane przez RPG Elbląg, we współpracy z Biblioteką Elbląską. Organizatorzy w planie imprezy przewidują: turniej kolekcjonerskiej gry karcianej "Magic: The Gathering", stanowiska z grami planszowymi i karcianymi oraz demonstracja gry bitewnej "Warhammer: 40 000".

Wstęp na SEF nic nie kosztuje. Organizatorzy zapraszają fanów tego rodzaju rozrywki, a także nowe, zainteresowane tematem osoby w każdym wieku. Dla każdego znajdzie się jakaś pozycja. W turnieju gry "Magic: The Gathering" przewidywane są nagrody dla biorących udział.

Osoby, które chcą wziąć udział w turnieju muszą się stawić najpóźniej do godziny 10.30. Turniej rozpoczyna się o godzinie 11., a przed nim organizatorzy wytłumaczą zasady, odbędzie się rozdanie talii dla graczy, którzy ich nie posiadają, oraz poruszone zostaną kwestie organizacyjne.

Osoby chętne przy organizacji SEF-u proszone są o zgłaszanie się do Marcina Mierzejewskiego (nr tel.: 698060214).
kmf

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB