Wtorek, 17 maja 2022. Imieniny Brunony, Sławomira, Wery

Cyrk Zalewski zajedzie do Pasłęka

. Mamy zaproszenia dla naszych Czytelników

2013-04-26 07:45:46 (ost. akt: 2013-04-26 07:53:22)

Autor zdjęcia: archiwum Cyrku Zalewski

Do Pasłęka zajedzie Cyrk Zalewski - największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Swój najnowszy program zaprezentuje 30 kwietnia o godzinie 17 w parku ekologicznym przy ul. Partyzantów.

Wśród cyrkowych atrakcji są m.in.: znakomity clown Charlie Rigetti z Czech, specjalizujące się w akrobatyce Trio Schevtchenko z Białorusi, Adriana Spindler z Niemiec, która zaprezentuje swoje ukochane dwa lwy morskie i Gino Spindler z Niemiec z pokazem słoni afrykańskich.

Na arenie wystąpią także: Kamil Zalewski w pokazach koni Cyrku Zalewski maści Palomino i wielbłądów oraz w pokazie dużej iluzji i Aneta Zalewska z pokazem kóz. Przed publicznością zaprezentuje się również goszcząca po raz pierwszy w Polsce grupa Diorio z Brazylii.

Artyści będą wykonywali ewolucje na motorach wewnątrz wielkiej metalowej kuli. Z kolei w popisach napowietrznej akrobatyki zobaczymy Kaisera z Czech. 
Więcej informacji na: www.facebook.com/cyrkzalewski.
jagoDla naszych Czytelników mamy 5 zaproszeń do cyrku (osoba dorosła plus dziecko do lat 10).


Chcesz otrzymać jedno z nich? Wyślij sms na numer 72051 dzisiaj, w godz. 8 - 20. Koszt smsa to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę smsów. Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi, z którymi skontaktujemy się telefonicznie.

Aby otrzymać zaproszenie zamiast "x" napisz krótkie hasło/zaproszenie dla turystów, by odwiedzili Pasłęk.
Wyślij sms o treści: de.cyrk.x

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB