Czwartek, 21 października 2021. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Cyrk Kaskada z Lordem w roli głównej w Elblągu

2013-04-26 11:36:05 (ost. akt: 2013-04-26 11:39:10)
Lew Lord jest jedną z gwiazd Cyrku Kaskada

Lew Lord jest jedną z gwiazd Cyrku Kaskada

Autor zdjęcia: archiwum Cyrku Kaskada

Cyrk Kaskada zaprasza na niezapomniane show. Zobaczymy między innymi zapierający dech w piersiach taniec z wężami, Natalię, która wyczynia cuda z hula hop oraz duet Ando w pokazach Transformacja i Iluzja.

Towarzyszył im będzie lew Lord, główna gwiazda cyrku. Nie zabranie również clowna Tuptusia, który rozbawi publiczność. To wszystko i jeszcze więcej czeka elblążan 5 maja. Tego dnia odbędą się dwa przedstawienia, o godzinie 13 i 16. Namiot cyrkowy stanie na placu przy ul. Warszawskiej.

— Cyrk to dziedzina, która wymaga specjalizacji, a godziny pracy są długie i uciążliwe — mówi Artur Długosz z Cyrku Kaskada. — Obok bycia artystą trzeba wykonywać szereg innych zajęć, takich jak prowadzenie pojazdów, stawianie i rozbieranie namiotu.

Słusznie pisze poeta, że "...zasady tej niezmiennej nikt nie skreślił, nie wymazał. Namiot może być płócienny, ludzie muszą być z żelaza".

Sztuka cyrkowa nadal jednak jest w cenie, a liczba współczesnych cyrków jest coraz większa. Jeden z nich niebawem zajedzie do Elbląga.
naj

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB