środa, 23 czerwca 2021. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Znamy laureatów konkursu plastycznego - Dbam o swoje bezpieczeństwo

2013-05-21 09:03:00 (ost. akt: 2013-05-20 17:55:21)
Laureaci powiatowego etapu konkursu plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo”

Laureaci powiatowego etapu konkursu plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo”

Autor zdjęcia: KMP w Elblągu

Wczoraj aula Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zapełniła się młodymi plastykami, a właściwie laureatami powiatowego etapu konkursu plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Najmłodsi, za najlepsze prace, odebrali nagrody z rąk komendanta policji oraz jego zastępcy.

— III Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo” to nie tylko rysowanie, malowanie i tworzenie prac plastycznych, to również edukacja najmłodszych — przekonuje Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. — Prace muszą zawierać motyw bezpieczeństwa np. w ruchu drogowym, na placu zabaw czy też w domu.

Jak widać po pracach uczniowie sprostali wymaganiom konkursu. Łącznie wzięło w nim udział 240 uczniów. Do etapu powiatowego trafiło 50 prac. To z nich komisja wybrała 9 najlepszych. W kategorii klas I wśród laureatów znaleźli się: Aleksandra Szlak i Zuzanna Kłosińska z SP nr 9, a także Aleksandra Chruszczyk z SP nr 15.

W kategorii klas II laureatami zostali: Karolina Wiśniewska SP nr 15, Aleksandra Zwolińska i Bartosz Burczyk SP nr 18. Natomiast w kategorii klas III: Kamila Sidorek SP nr 18, Maciej Gaweł SP w Pogrodziu oraz Marta Łysik SP nr 18.

Wszystkie prace wymienionych uczniów wezmą udział w wojewódzkim etapie konkursu „Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Laureaci etapu powiatowego odebrali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu insp. Marka Osika.
kmf

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB