środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Harcerze zapraszają w niedzielę na festyn wodny

2013-06-04 11:35:00 (ost. akt: 2013-06-04 09:42:57)

Autor zdjęcia: nadesłane/Harcerska Służba Informacji

Po raz kolejny w Harcerskim Ośrodku Wodnym „Bryza” odbędzie się festyn żeglarski, organizowany przez elbląski hufiec. Świetna, żeglarska zabawa dla dzieci i nie tylko – gwarantowana! — zapewniają organizatorzy.

W niedzielę (9. czerwca) harcerze z elbląskiego hufca po raz kolejny zorganizują festyn dla wszystkich pasjonatów sportów wodnych i tych, którzy po prostu chcą aktywnie spędzić wolny czas.

Festyn organizujemy po to, by zachęcić wszystkich do odwiedzania naszego ośrodka, promować sporty związane z wodą! Udowodnimy, że żeglarstwo to wspaniała przygoda dla każdego.

Zabawa w ośrodku przy ul. Portowej 2 rozpocznie się o godz. 15.
— Zapraszamy w szczególności dzieci, ponieważ przewidziane są konkurencje. Planujemy strzelanie z łuków, walki na bomie i puszczanie ogromnych baniek – mówi dh. Kasia Kandyba, drużynowa OPTYmistów. — Nie zabraknie również żeglarskich pieśni przy ognisku. Pod koniec, około godziny 18 zapraszamy środowisko żeglarskie, czyli członków i przyjaciół Harcerskiego Ośrodka Wodnego „Bryza”, do dyskusji na temat żeglarstwa, współpracy z naszym ośrodkiem, planami na kolejny sezon. – dodaje Kasia.

Zapraszamy już 9. czerwca do Harcerskiego Ośrodka Wodnego „Bryza”. Mamy nadzieję, że nie zabraknie chętnych do zabawy i pracy w kolejnym sezonie żeglarskim!
Dh. Kamila Niewinowska, Harcerska Służba Informacji


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB