Niedziela, 26 września 2021. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

"Elbląg kibicuje, Szwecja kapituluje". Wygraj bilet na mecz Polski ze Szwecją w Elblągu!

2013-06-05 10:29:50 (ost. akt: 2013-06-05 10:57:48)
Polskie piłkarki ręczne w Elblągu zawsze mogły liczyć na gorący doping

Polskie piłkarki ręczne w Elblągu zawsze mogły liczyć na gorący doping

Autor zdjęcia: Fot. Michał Skroboszewski

Już tylko trzy dni dzielą nas od wielkich emocji związanych z występem reprezentacji Polski piłkarek ręcznych w Elblągu. W najbliższą sobotę biało-czerwone rozegrają tu drugi mecz play off o awans do finałów mistrzostw świata ze Szwecją. Początek spotkania o godz. 17.

Dla naszych Czytelników mamy dzisiaj do wygrania dwa kolejne bilety na to spotkanie. Aby zdobyć jeden z nich należy wysłać, w godz. 10-20, na numer 72051 sms z krótkim hasłem zagrzewającym polskie piłkarki ręczne do walki. Treść sms to de.mecz.odpowiedź.
Koszt sms to 2,46 zł z VAT.

Każdy może wysłać dowolną liczbę sms-ów. Bilety otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi (skontaktujemy się z nimi telefonicznie). Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl

Wciąż można także kupować wejściówki w cenie 20 zł na sobotni mecz. Są one dostępne w kasie Centrum Sportowo-Biznesowego przy Al. Grunwaldzkiej 135 w godz. 12-18.

We wtorek wejściówki na mecz wygrali Kamila Wlazło (hasło: "Pogrom za potop) oraz Marian Pawłowski (Elbląg kibicuje, Szwecja kapituluje).
AKT