środa, 29 czerwca 2022. imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

W sobotę mecz Polska-Szwecja w Elblągu. Są jeszcze bilety!

2013-06-07 12:21:02 (ost. akt: 2013-06-07 11:51:08)
Karolina Kudłacz (z prawej) to wyróżniająca się zawodniczka polskiej drużyny

Karolina Kudłacz (z prawej) to wyróżniająca się zawodniczka polskiej drużyny

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Trzybramkowa zaliczka z pierwszego meczu nie pozwala polskim piłkarkom ręcznym ze zbyt dużym spokojem przystąpić do rewanżowego spotkania ze Szwedkami. Dlatego można się spodziewać, że w sobotę walka w elbląskiej hali rozgorzej od pierwszych minut. Mecz Polska — Szwecja od godz. 17.

Stawka tego dwumeczu jest bardzo wysoka. Zwycięzca zapewni sobie przepustkę na tegoroczne mistrzostwa świata w Serbii. Na razie bliżej tego celu są polskie szczypiornistki, które pokonały w minioną niedzielę Szwedki na ich terenie 26:23.


Podczas rewanżowego spotkania w Elblągu Polki mogą liczyć na doping około dwóch tysięcy kibiców. W czwartek w sprzedaży pozostało już tylko około 500 biletów na sobotni mecz w hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy Al. Grunwaldzkiej.


Reprezentacja dotarła do Elbląga w czwartek, prosto z Cetniewa, gdzie spędziła ostatnie dni. W hali przy Al. Grunwaldzkiej mają zaplanowane dwa treningi. Szwedki spodziewane są dzisiaj. 

— Bardzo liczymy na wsparcie naszych kibiców w rewanżu. Zawsze, gdy gramy przed elbląską publicznością, jest ona naszym ósmym zawodnikiem, dlatego tak lubimy tu przyjeżdżać — podkreślają kadrowiczki.Początek emocji w sobotę o godz. 17. Wciąż można kupować wejściówki w cenie 20 zł na sobotni mecz. Są one dostępne w kasie Centrum Sportowo-Biznesowego przy Al. Grunwaldzkiej 135 w godz. 12-18.
AKT

Zapraszamy na naszą relację na żywo

Polska 32:31 Szwecja

Sprawdź relację live »