środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Napisali do nas: Festyn żeglarski w Bryzie

2013-06-10 11:20:06 (ost. akt: 2013-06-10 11:23:51)

Autor zdjęcia: Kamila Niewinowska

W Harcerskim Ośrodku Wodnym „Bryza” nie zabrakło w niedzielę wspaniałej zabawy dla wszystkich pasjonatów sportów wodnych oraz rodzin chcących aktywnie spędzić wolny czas.

W Harcerskim Ośrodku Wodnym „Bryza” odbył się kolejny festyn żeglarski zorganizowany przez harcerzy i instruktorów z elbląskiego hufca. Wydarzenie rozpoczął tradycyjny apel, na którym została wciągnięta harcerska bandera, odśpiewany Hymn ZHP.

Po apelu chętne dzieci, uczestniczyły w różnego rodzaju konkurencjach prowadzonych przez harcerzy. Można było spróbować swoich sił w walce na bomie, strzelaniu z łuków, przeciąganiu liny, a także rzucaniu kołem ratunkowym do celu. W prowadzenie konkurencji zaangażowała się również Akademia Małego Pływaka, za co serdecznie dziękujemy!

Za każdą konkurencję dzieci zdobywały pieczątkę. Za uzbieranie ich odpowiedniej ilości, mogły spróbować swoich sił w różnych dziedzinach wodnych. Do dyspozycji były kajaki udostępnione przez Grupę Wodną, ponton – którego użyczyła nam Ochotnicza Straż Pożarna Ratownictwo Wodne oraz motorówka i optymisty. Wszystkim wymienionym bardzo serdecznie dziękujemy. Dodatkowo za udostępnienie motorówki, podziękowania dla Marine Service, Panu Piotrowi Gerej-Gula oraz za obsługę optymistów dziękujemy Druhowi Andrzejowi i Piotrowi Wiechowskim.

Podczas festynu odbył się również specjalny pokaz Wikingów, który uświetnił czas wszystkim dzieciom i przybyłym gościom. Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i współpracę. Oprócz tego każdy uczestnik i gość mógł miło spędzić czas przy ognisku – nie zabrakło kiełbasek i innych przysmaków.

Za pomoc w organizacji festynu wielkie dzięki dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, firmy V-max Pan Tomasz Zieliński, Stowarzyszenie Elbląg Europa za wypożyczenie nagłośnienia i termosu oraz przede wszystkim harcerzom za trud włożony w organizację tego wydarzenia!
dh. Kamila Niewinowska, Harcerska Służba Informacji

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB