Piątek, 24 marca 2023. imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Zagraj integracyjnie w tenisa stołowego

2013-06-18 10:07:07 (ost. akt: 2013-06-18 10:10:35)

Autor zdjęcia: arch.MOSiR

„Zagraj z mistrzem” – to myśl przewodnia Integracyjnego Turnieju Tenisa Stołowego, na który zapraszają Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z Elbląskim Klubem Sportowym Mlexer oraz Integracyjnym Klubem Sportowym Atak.

Impreza wpisuje się w sukcesywnie realizowany program promocji aktywnego wypoczynku mieszkańców Elbląga i okolic, bo ma charakter wyłącznie rekreacyjny i będzie rozgrywana w kategoriach wiekowych młodzież – rocznik 1995 i młodsi, seniorzy – rocznik 1994 i starsi oraz zawodnicy niepełnosprawni – bez ograniczeń wiekowych.
Uczestnicy w każdej kategorii za miejsca I – III otrzymają pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe oraz będą mieli możliwość rozegrania meczu z zawodnikami kadry narodowej Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Gośćmi specjalnymi turnieju będą wiceprezes ds. sportowych oraz trener i zawodnicy kadry narodowej seniorów Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Przedstawiciele Związku będą między innymi udzielać porad w zakresie techniki i taktyki gry oraz właściwego doboru sprzętu, ponadto udostępniony zostanie profesjonalny sprzęt treningowy. Dodatkową, typowo sportową atrakcją będzie konkurs „Odbierz serwis mistrza”.

Turniej zostanie rozegrany w hali lodowiska Helena w sobotę 20 czerwca od godz. 10.00, zapisy będą przyjmowane na miejscu od godz. 9.00, a z regulaminem zawodów precyzującym zasady uczestnictwa można się zapoznać na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu Wszystkie koszty, także startowe pokrywa MOSiR.
MOSiR