Sobota, 4 grudnia 2021. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Lato z Bursztynową Miss Polski

2013-07-01 18:00:14 (ost. akt: 2013-07-01 11:02:11)
Ubiegłoroczne finalistki konkursu

Ubiegłoroczne finalistki konkursu

Autor zdjęcia: Archiwum Agencji Marketingowo-Reklamowej LiderOd lipca rozpocznie się dziesiąty, jubileuszowy cykl imprez „Lato z Bursztynową Miss Polski”. W poszukiwaniu najpiękniejszych dziewcząt, w nadmorskich miejscowościach organizowane są imprezy eliminacyjne, w których weźmie udział między innymi 10 kandydatek ubiegających się o tytuł Bursztynowej Miss Polski 2013.— Zgłoszenia przyjmowane były za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wyborów www.bursztynowamiss.pl — mówi Ewelina Bator z Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider, która jest organizatorem konkursu. — Dziewczęta zaprezentują się w strojach kąpielowych firmy Self, strojach firmy Butik oraz w niepowtarzalnych kreacjach warszawskiej projektantki Natalii Viktorovnej.


W tegorocznej edycji konkursy eliminacyjne odbędą się w Jantarze (6 lipca), Krynicy Morskiej (13 lipca) i Jarosławcu (27 lipca). Dziewczęta, które zakwalifikują się do wielkiego finału zobaczymy ponownie w Ustce 17 sierpnia. Podczas imprez również publiczność będzie wybierała swoją miss, głosując na specjalnie przygotowanych kuponach.


— Poza wyborami Bursztynowej Miss Polski, w Jantarze, 6 i 7 lipca odbędą się XV Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu, którym towarzyszyć będzie wiele atrakcji między innymi zabawy dla dzieci, występy kabaretowe czy koncerty. Wydarzenia prowadzić będzie Rafał Patyra - znany dziennikarz TVP. Na zakończenie pełnego wrażeń weekendu zobaczyć będzie można niepowtarzalny pokaz sztucznych ogni — dodaje Ewelina Bator.


W Krynicy Morskiej natomiast, po emocjach związanych z wyborami Bursztynowej Miss Polski, można będzie zrelaksować się przy dźwiękach muzyki reggae. Na scenie przy Molo nad Zalewem Wiślanym wystąpi zespół PaRasSol, Raggafaya oraz gwiazda wieczoru - Kamil Bednarek. 
Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny.

mw

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB