Niedziela, 7 sierpnia 2022. imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Wielki truck z miłośnikami kotów i psów w Elblągu

2013-08-13 17:05:53 (ost. akt: 2013-08-13 15:38:53)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Na polskie drogi wyruszył wielki amerykański truck wraz z naczepą ekspozycyjno-szkoleniową, który zawita także do Elbląga. 
W środę, 14 sierpnia, truck będzie czekał na Placu Kazimierza Jagiellończyka w godz. od 10 do 16. 


— Nasze działania skupiają się na edukacji dotyczącej profilaktyki pogryzień przez psy, bezpiecznego obcowania ze zwierzętami, odpowiedniego sposobu żywienia psów i kotów, szacunku do zwierząt i walki z przemocą — mówi Marek Jarmułowicz z Acana Polska. — „My… mięsożercy – mamy to w genach” to ogromny amerykański truck i grupa pasjonatów psów i kotów, którzy chcą opowiadać o dobrym żywieniu, szacunku do zwierząt oraz ich dobrym traktowaniu. Tak jak niebanalny jest pojazd jakim się poruszamy, tak i my charakteryzujemy się niezwykłą miłością do zwierząt i chcemy się nią z Wami dzielić.


Każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się jak prawidłowo odżywiać swojego czworonożnego przyjaciela. Dodatkowo na najmłodszych gości czekają liczne gry i zabawy.

— Do akcji zaprosiliśmy również lekarzy weterynarii oraz ochotników z WOPR-u, którzy na miejscu będą udzielać porad w kwestii żywienia psów oraz opieki nad pupilami — dodaje Marek Jarmułowicz.
Organizatorem akcji jest Fundacja Ewy Naworol. sw

Źródło: Dziennik Elbląski