środa, 23 czerwca 2021. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Sprawdź, czy jest dla Ciebie praca

2013-08-16 16:04:33 (ost. akt: 2013-08-16 11:26:17)
PUP w Elblągu

PUP w Elblągu

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zachęca do przejrzenia aktualnych ofert zatrudnienia.

Tym razem zajęcie może znaleźć: tokarz, bibliotekarz, mechanik samochodowy/elektromechanik, krawcowa, pokojowa, dozorca, kucharz, szwaczka-prasowaczka, kelner, recepcjonistka, sprzedawca-prezenter handlowy, broker/asystent brokera, elektryk, pomocnik montera konstrukcji stalowych, pracownik ogólnobudowlany, magazynier, pracownik budowlany, pracownik porządkowy, doradca finansowy, operator równiarki, kierowca ciągnika siodłowego z naczepą, operator wózka widłowego, murarz, kierowca – operator podnośnika koszowego, szlifierz lakierniczy, instruktor, pracownik recepcji, specjalista do spraw promocji i reklamy, robotnik remontowo-budowlany, pracownik działu garmażeryjnego, pilarz, ciastkarz, szwaczka, prasowaczka, kierownik grupy robót drogowych, monter instalacji niskoprądowych, przedstawiciel handlowy, nauczyciel praktycznej nauki zawodu – fryzjer i nauczyciel praktycznej nauki zawodu – mechanik pojazdów samochodowych.

Z powyższych ofert mogą korzystać wszyscy poszukujący nowej pracy, niezależnie od tego, czy są zarejestrowani w PUP, czy też nie. Bezrobotni zarejestrowani w PUP mają dodatkowo do wyboru sześć ofert: operator automatu szlifiersko-polerskiego, pilarz/frezer płyt elewacji wentylowych, szwaczka, wędzarz, pracownik obróbki termicznej i diagnosta w stacji kontroli pojazdów.

Do osób niepełnosprawnych skierowane są następujące propozycje: pracownik porządkowy, sprzątaczka, pracownik ekipy sprzątającej, szwacz-montażysta (branża skórzana) i lakiernik akcesoriów meblowych.
gog

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. abc #1194240 | 78.8.*.* 10 wrz 2013 11:39

    Zatrudnię magr inż . Wymagana znajomość jęz angielskiego, niemieckiego i francuskiego, obsługa komutera, programowanie, grafika, znajomość ekonomi i psychologii. Ksiązeczka szczepień, kurs spawania, uprawnienia elektryczne. Min 5 lat dośwaidczenia na stanowisku menadzerskim. 1/2 etatu. 700 brutto. Możliwość awansu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. KoKo #1192842 | 79.184.*.* 8 wrz 2013 18:22

    Szczerze, to w Polsce nie będzie kto miał pracować, bo wszyscy tłumnie wyjeżdzżają z tej pięknej, zielonej "Irlandi" , brak pracy, a jeśli już ją posiadasz, to "pan" zatrudniający traktuje swoich pracowników jak śmiecia, dosłownie i robi z nim co chce- a przecież gdyby nie ten "śmieć" to i ten pracodawca byłby nikim. Mam nadzieję, że juz nie długo przekonają się jak to jest być na dnie bo za chwilę nie będzie miał kto na nich pracować!!!!! życzę im tego z całego serca/

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz