Poniedziałek, 14 czerwca 2021. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Rowerowa wycieczka ERGOnomiczna

2013-09-09 20:04:24 (ost. akt: 2013-09-09 16:22:44)
Ergonomiczne wycieczki rowerowe są już organizowane drugi rok

Ergonomiczne wycieczki rowerowe są już organizowane drugi rok

Autor zdjęcia: fot. Wioleta Gajewska

Trzecia z tegorocznych ERGOnomicznych wycieczek rowerowych będzie wiodła do wodospadu na rzece Kowalewce nad Weklicami. Tym razem będzie trochę górek i podjazdów, bo ruszymy na Wysoczyznę Elbląską. Długość trasy to około 30 km.

Trasa: Elbląg-Pomorska Wieś-Rogowo-Weklice-Pasieki-Pilona-Komorowo Żuławskie-Gronowo Górne-Elbląg. Startujemy z parkingu przy PWSZ na ul. Grunwaldzkiej w niedzielę 15 września o godzinie 10.00.

W wycieczce może wziąć udział absolutnie każdy, tempo jazdy i odległość do pokonania nikogo nie wykluczają z naszego grona. Szczególne zaproszenie kierujemy do rowerowych rodzin, których w Elblągu widać coraz więcej.

Trasa wycieczki będzie wiodła po różnej jakości drogach asfaltowych i zapoznamy się także z nawierzchnią z płyt betonowych oraz odcinkiem terenowym. Na wycieczkę rekomenduję wszystkie typy rowerów poza szosowymi i miejskimi.

Naszą jazdę zakończymy przy elbląskim lodowisku Helena, gdzie odwiedzimy III Targi Elbląg SPORT EXPO na których będzie można zapoznać się z ofertą elbląskich klubów i stowarzyszeń sportowych.
Marek Kamm
Przeczytaj Regulamin wycieczki

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB