Poniedziałek, 28 listopada 2022. imieniny: Jakuba, Stefana, Romy

Zapisz się na warsztaty teatralne

2013-09-12 11:16:43 (ost. akt: 2013-09-12 11:19:59)

Autor zdjęcia: Piotr Siemienas

Młodzi adepci teatru z Elbląga, Oleśna i Ornety pilnie pracowali nad rozwojem swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Teraz czas na kolejny etap projektu – poprowadzą warsztaty i swoją wiedzę przekażą chętnym uczestnikom. W niedzielę, 15 września, grupa z Elbląga poprowadzi warsztaty z kontaktu improwizacji.

Elbląska grupa pracowała pod opieką Anny Haracz – tancerki, choreografa, współzałożycielki i kierownika artystycznego Teatru Tańca i Muzyki Kino Variatino. Stworzyli wspólnie spektakl teatru tańca „Wszystko to, co kocham”. W najbliższą niedzielę uczestnicy projektu przeprowadzą otwarte zajęcia dla osób, które pragną przekonać się w jaki sposób można pracować nad własnym ciałem, ruchem i ekspresją na warsztatach teatralnych.

– Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 16-19 lat na warsztaty z kontaktu improwizacji (i odrobiny laboratorium ciała) – mówią członkowie grupy – Będziemy próbowali Wam przekazać jak najrzetelniej wiedzę, którą posiedliśmy podczas wakacyjnych zajęć. Mamy nadzieję, że dzięki warsztatom nauczycie się lepiej rozumieć własne ciało.

Warsztaty odbywać się będą 15 września, w niedzielę, na Scenie Na Piętrze, od godziny 14.00 do 17.00.Uczestnicy powinni zaopatrzyć się w wygodną odzież – dresy, bluzy itp. Zapisy i kontakt: skrupciesie@gmail.com Liczba miejsc ograniczona.
CSE Światowid