Niedziela, 26 września 2021. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Kibicuj Polsce i zdobądź piłki dla szkoły2013-11-21 17:12:11 (ost. akt: 2013-11-21 15:01:32)
Kinga Grzyb i Katarzyna Koniuszaniec ze Startu o miejsce w reprezentacji Polski nie muszą się martwić

Kinga Grzyb i Katarzyna Koniuszaniec ze Startu o miejsce w reprezentacji Polski nie muszą się martwić

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Kibicuj reprezentantkom Polski i zdobądź piłki dla szkoły — zachęcają organizatorzy meczu polskich piłkarek ręcznych z Brazylią, który za tydzień odbędzie się w Elblągu. Dla biało-czerwonych to będzie ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata w Serbii. Polskie szczypiornistki od środy trenują na zgrupowaniu w Cetniewie, które jest ostatnim etapem przygotowań do rozpoczynających się za dwa tygodnie mistrzostw świata w Serbii. Przed nimi jeszcze dwa mecze towarzyskie z Brazylią.

Pierwszy, zaplanowany na 27 listopada, będzie miał charakter nieoficjalny i odbędzie się w Cetniewie bez udziału publiczności. Drugie spotkanie odbędzie się w przyszły piątek w Elblągu (godz. 20.30). Tu Polki mogą już liczyć na doping kibiców. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport. Będzie to ostatni sprawdzian drużyny Kima Rasmussena przed wylotem do Serbii. Wiadomo już, że na pewno na MŚ polecą m.in. dwie zawodniczki Startu Elbląg Katarzyna Koniuszaniec i Kinga Grzyb.

Organizatorzy meczu w Elblągu przygotowali specjalne ceny biletów dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz ich opiekunów. Bilety grupowe sprzedawane są po 6 zł. Poza tym na chętne grupy czekają także nagrody w postaci piłek do szczypiorniaka - ich liczba jest uzależniona od ilości zakupionych wejściówek. Rezerwacja biletów dla grup zorganizowanych prowadzona jest pod nr. tel. 55 611-55-00 oraz 55 611-55-31.


Trwa także sprzedaż wejściówek indywidualnych na to spotkanie w cenie 10 (ulgowy) i 20 zł (normalny). Bilety można kupować w kasach Centrum Sportowo-Biznesowego przy Al. Grunwaldzkiej 135.
AKT

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB