Wielka Orkiestra przygotowuje się do koncertu. Zagrać możesz i Ty

2013-12-12 16:04:10(ost. akt: 2014-01-02 12:17:50)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Do 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostał jeszcze miesiąc. Jednak w sztabach przygotowania idą pełną parą. Nie inaczej jest w Elblągu. Obecnie trwa rejestracja wolontariuszy i poszukiwania lokalnych zespołów, które chciałyby zagrać tego wyjątkowego dnia.


Organizatorem XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu po raz kolejny jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu. Tegoroczny, 22. finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia.


Praktycznie na finiszu są już poszukiwania wolontariuszy. Chętni mogą się zgłaszać jeszcze do 17 grudnia. Rejestracja wolontariuszy odbywa się w sztabie WOŚP przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w poniedziałki, wtorki i czwartki od 15 do 18, w środy od 16 do 19, a dodatkowo w soboty od 10 do 15. Chętni muszą mieć przy sobie zdjęcie, dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do przyjścia z opiekunami.


Jednak poszukiwani są nie tylko wolontariusze, ale i zespoły, które chciałyby zagrać w tym wyjątkowym dniu dla elblążan.

— Tym razem gramy po elbląsku. Chętne zespoły zapraszamy do sztabu wraz z próbką swojej twórczości. Ze wszystkich zgłoszeń wybierzemy te najlepsze, które zagrają na scenie w dniu finału — informuje elbląski sztab WOŚP.


Udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu mogą wziąć również pozostali elblążanie. Jak? Chociażby przekazując coś wyjątkowego na aukcje, które podczas finału odbywają się zarówno na scenie jaki i w internecie. 


W tym roku będziemy zbierać pieniądze, które przeznaczone zostaną na zakup sprzętu medycznego do jednostek opieki zdrowotnej, które mają podpisany kontrakt z NFZ. 

naj

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Aq #1269358 | 87.205.*.* 13 gru 2013 00:25

    Tym razem 12 stycznia nie mogę wychodzić z domu, bo nachalne towarzystwo będzie chciało ode mnie kasy.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz